Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekaryslaskie.com.pl - Twój partner w miejskim internecie!

  • Dodano: 2008-02-07 08:33, aktualizacja: 2008-02-07 16:39

Portal PiekaryŚląskie.com.pl – Twój najlepszy partner w Internecie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z nowopowstałym portalem firm i mieszkańców Piekar Śląskich. Jesteśmy pewni, że doświadczenia nabyte w innych śląskich miastach (Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice) pozwolą nam na prowadzenie serwisu w sposób wyjątkowy. Zwłaszcza, że Miasto Piekary Śląskie wyjątkowym jest na pewno.

Wśród sieci portali miejskich wyróżnia nas kompleksowość informacji obecnych w serwisie, szybkość reagowania na wydarzenia oraz zespół redakcyjny, który wie, że dziennikarstwo to dużo więcej, niż korzystanie z opcji „kopiuj-wklej”.

Staramy się pojawiać wszędzie tam, gdzie być musimy, a naszą pracę chcemy oprzeć na jak najlepszej współpracy z instytucjami, urzędami, placówkami kulturalnymi, sportowymi i edukacyjnymi, a także innymi mediami. Naszą dewizą jest partnerskie podejście zarówno do odbiorców informacji, jak i tych, dzięki którym bije puls miasta. Istotnym faktem jest to, że w odróżnieniu od innych sieci informacyjnych w internecie, misję rozwoju naszych portali powierzamy zawsze mieszkańcom poszczególnych miast. Nie inaczej jest tym razem. Redakcja opiera się w zdecydowanej większości na pracy mieszkańców Piekar Śląskich.

Portal PiekaryŚląskie.com.pl to jednak nie tylko obszerne źródło informacji o tym, co ciekawego dzieje się w mieście. Nasza oferta obejmuje również szeroki wachlarz możliwości promocji firm i instytucji.

Oddając w Państwa ręce nowy serwis mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli poszczycić się mianem Państwa partnera. Zachęcając do współpracy oczekujemy na Państwa opinie o serwisie. Prosimy o aktywne współtworzenie go razem z nami dla dobra szeroko rozumianej informacji lokalnej.

Z pozdrowieniami!

Redakcja i Wydawca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.