Wiadomości z Piekar Śląskich

Skuteczne sposoby na odzyskanie danych z niedziałającego telefonu

  • Dodano: 2022-10-10 05:45, aktualizacja: 2022-10-17 07:35

Cóż, jest wiele pytań, które pojawiają się, gdy twoje urządzenie z Androidem nie działa lub nie możesz uzyskać do niego dostępu. Dowiesz się tutaj, jakie są przyczyny i jak odzyskać z niego ważne dane.

Czym jest system Android ?

Jest jednym z popularnych mobilnych systemów operacyjnych. Ten system operacyjny jest używany przez wiele marek smartfonów. Użytkownicy otrzymują wiele miejsca na dysku, gdzie mogą łatwo przechowywać swoje dane, takie jak zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości tekstowe, pliki muzyczne itp. Staje się to łatwe, ponieważ możesz zabrać go wszędzie i mieć dostęp do swoich danych, kiedy tylko chcesz. Więcej znajdziesz na stronie http://plom.pl/odzyskiwanie-usunietych-zdjec/

Możliwe przyczyny śmierci telefonu z Androidem

Przypadkowo telefon wyślizguje się z ręki lub kieszeni i spada na twardą powierzchnię. lub po prostu jeśli telefon wpadnie do wody, może to spowodować jego uszkodzenie.
Rootowanie urządzeń z systemem Android jest ryzykowne, więc to również może spowodować takie uszkodzenie. Jeśli korzystasz z niezaufanych stron internetowych, aby coś pobrać, to jest to droga dla wirusa lub złośliwego oprogramowania do zapisania się na twoim smartfonie.

Użycie narzędzia do odzyskiwania danych Androida

Kiedy nie masz żadnej kopii zapasowej swoich danych androidowych i jeśli twój telefon padnie, powinieneś użyć oprogramowania firm trzecich, które pomoże ci wyjść z tej sytuacji. Android Data Recovery Tool jest jednym z najlepszych programów dla Androida, który pomoże Ci odzyskać wszystkie dane z martwego telefonu. To oprogramowanie jest w stanie przywrócić wszystkie utracone dane z urządzenia z systemem Android. To oprogramowanie może odzyskać dane z uszkodzonego wodą telefonu android, odzyskuje dane z błędu BSOD, przywraca dane z błędu WSOD itp.

Kopia zapasowa

Jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie danych z uszkodzonego telefonu jest użycie kopii zapasowej. Jeśli utworzyłeś kopię zapasową wszystkich najważniejszych danych, zanim telefon padł, możesz je odzyskać.

Odzyskaj dane przez czytnik kart SD

Możesz odzyskać dane, wyciągając zapisane pliki z karty SD. Najpierw użyj narzędzia wysuwającego kartę SD o użyj czytnika kart SD, aby połączyć się z komputerem. Kiedy karta SD zostanie wykryta, kliknij na nią dwukrotnie i skopiuj zapisane pliki, które chcesz odzyskać. Następnie wklej te wybrane pliki do komputera. Podobnie można odzyskać skasowane smsy https://www.embiznes.pl/inne/odzyskiwanie-smsow/ dokładny poradnik jak do zrobić domowymi sposobami.

Odzyskaj dane za pomocą konta Google

Jeśli masz już kopię zapasową plików swojego uszkodzonego telefonu na koncie Google, możesz łatwo odzyskać dane z martwego smartfona. Aby to zrobić, musisz mieć nowe urządzenie z systemem android, na którym możesz zalogować się za pomocą tego samego konta Google i łatwo odzyskać dane.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.