Wiadomości z Piekar Śląskich

Techlife X9 - hulajnoga elektryczna tylko dla dorosłych

  • Dodano: 2020-10-15 12:00, aktualizacja: 2020-10-20 16:28

Szukasz pojazdu, który sprosta Twoim wysokim wymaganiom? Potrzebujesz hulajnogi, która poradzi sobie w bardzo ekstremalnych warunkach?

Takim pojazdem zdecydowanie będzie hulajnoga Techlife X9! Jest to gigant wśród hulajnóg przeznaczonych do jazdy w terenie. Urządzenie posiada solidną konstrukcję i wspaniałe parametry, którymi nie pogardzi żaden profesjonalista. Podróżowanie na niej dostarcza wiele emocji i radości. Tym pojazdem przemierzysz nieznane Ci dotąd podmiejskie tereny i odkryjesz nowy wymiar podróżowania. Techlife X9 to hulajnoga elektryczna dla dorosłych.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Techlife X9.

Sprawdź i zapoznaj się z jego najważniejszymi parametrami.

Techlife X9

Hulajnoga Techlife X9 to pojazd, który docenią fani mocnych wrażeń. Dzięki dwóm silnikom o łącznej mocy 3600 W, urządzenie szybko rozpędza się do 100 km/h. Hulajnoga do pełnego naładowania potrzebuje od 15 do 20 godzin. Jest to niewiele jeśli porównamy do tego zasięg jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu. Techlife X9 jest wytrzymały, wygodny i bezpieczny.

Zawrotna prędkość

Techlife X9 to hulajnoga, która jest w stanie osiągnąć zawrotną prędkość. Za sprawą dwóch silników o łącznej mocy 3600 W, hulajnoga może osiągnąć prędkość maksymalną do 100 km/h. Akumulator o pojemności 32 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 15 do 20 godzin. Na jednym ładowaniu pojazd jest w stanie pokonać 120-kilometrową trasę bez żadnej przerwy. Istnieje możliwość przełączenia pracy urządzenia tylko na jeden silnik - posłuży nam do tego znajdujący się na kierownicy przycisk SINGLE/DUAL. Natomiast za pomocą przycisku ECO/TURBO wybieramy pomiędzy trybem zwykłym, a ekonomicznym. Techlife X9 został wyposażony także w tempomat, dzięki któremu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Jazda nigdy nie była tak komfortowa

Podróżowanie hulajnogą Techlife X9 jest niezwykle komfortowe. Wszystko za sprawą przemyślanej konstrukcji pojazdu oraz odpowiednio dobranych elementów. Płynna jazda, nawet po nierównym terenie, jest możliwa dzięki 11-calowym kołom z terenowym bieżnikiem oraz podwójnej amortyzacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie przeszkody napotkane na drodze zostają bezproblemowo pokonane. Waga hulajnogi wynosi 52 kg - jest ona dość ciężka. lecz to sprawia, że jest bardzo stabilna podczas jazdy. Również szeroki podest oraz podwójna rama kierownicy wpływają na poziom stabilności. Hulajnoga poradzi sobie z ciężarem do 130 kg i wzniesieniami do 35 stopni. System składania umożliwia przewożenie urządzenia np. w bagażniku samochodu.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Bezpieczeństwo podczas jazdy to priorytet. Producent wyposażył hulajnogę Techlife X9 w hydrauliczne hamulce tarczowe, które efektywnie wytracają osiągniętą przez pojazd prędkość. Przednie oraz tylne oświetlenie ma za zadanie poprawić widoczność drodze po zmroku. Ponadto, aby uruchomić hulajnogę należy najpierw ją odblokować za pomocą kluczyka. Dzięki temu zyskujemy pewność, że pojazd nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce.

Podsumowanie - Techlife X9

Techlife X9 to hulajnoga elektryczna, która nie ma sobie równych. Jej świetne parametry pozwalają na długie podróżowanie z dreszczykiem adrenaliny na plecach. Pojazd za sprawą dwóch silników o łącznej mocy 3200 W jest w stanie rozpędzić się do nawet 100 km/h. Zasięg jaki hulajnoga jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to 120 km. Solidna konstrukcja, podwójna rama i dość duża waga zapewniają stabilność jazdy i wytrzymałość sprzętu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.