Wiadomości z Piekar Śląskich

Wynajem dźwigów w Katowicach i okolicy 24h/7 dni w tygodniu

  • Dodano: 2018-05-21 08:15, aktualizacja: 2018-05-21 08:20

Potrzebujesz szybko wynająć dźwig do niespodziewanej realizacji  w okolicach Katowic lub Piekar Śląskich? Postaw na sprawdzoną firmę z bogatym doświadczeniem.

Wynajem dźwigów Katowice i Śląsk 

FUSUB Sołtys to lider branży wynajmy dźwigów i żurawi samojezdnych na terenie Górnego Śląska. Od ponad 25 lat firma zrealizowała setki inwestycji na terenie całej aglomeracji w: Katowicach, Tychach, Gliwicach i Piekarach Śląskich. 

Najlepsza załoga, najlepszy sprzęt

Atutem firmy jest przede wszystkim zgrana i doskonale wyszkolona załoga, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Operatorzy FUSUB Sołtys są doskonale znani w branży budowlanej jako najwyższej jakości specjaliści, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. 

Szeroka baza sprzętowa umożliwia realizację każdego zlecenia: od wielomiesięcznych inwestycji, po kilkugodzinne, szybkie realizacje. 

Specjaliści od nietypowych realizacji 

Firma FUSUB Sołtys Dźwigi Katowice specjalizuje się w najtrudniejszych zleceniach. Mówimy tu o dwóch aspektach: zarówno o nietypowych, trudnych technicznie realizacjach, gdy ładunki trzeba umieścić w trudno dostępnym miejscu, są ciężkie lub mają nietypowy kształt. 

Doskonale radzimy sobie również w warunkach, gdy trzeba użyć jednocześnie dwóch żurawi. 

Drugim aspektem są prace na terenie największych miejsc budowy takich jak: wiadukty, huty, elektrownie, elektrociepłownie, stacje kolejowe, autostrady, drugi, wysokie budynki. 

Dzięki unikalnemu centrum technologicznemu firma jest w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom. W centrum technologicznym powstają precyzyjne plany realizacji krok po kroku  

Telefon czynny całą dobę - 365 dni w roku 

Zdarzył się wypadek lub potrzebujesz dźwig "na wczoraj"? Świetnie się składa! Nasz telefon jest czynny przez cały rok, przez całą dobę! 

Doskonale znana marka 

Pomarańczowe logo to doskonale znana marka na terenie całej Polski: doświadczenie zdobywaliśmy wespół z najpotężniejszymi inwestorami, realizującymi wieloletnie, wielomiliardowe, olbrzymie inwestycje (takie jak elektrownia w Jaworznie). 

Firma FUSUB Sołtys Dźwigi Katowice jest znana z solidności, sprawności oraz wysokiego bezpieczeństwa i profesjonalizmu podczas realizacji zleceń. 

Wynajem dźwigów w Katowicach i Piekarach Śląskich - zamów dźwig 

Potrzebujesz dźwig w Katowicach lub Piekarach Śląskich? Dzwoń na całodobowy numer telefonu lub skontaktuj się z nami e-mailowo: 

tel:+48 695 16 62 27 | soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie Dźwigi Katowice 

Wynajem dźwigów w Katowicach i okolicy 24h/7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.