Katalog firm

dodaj firmę

Salon samochodowy i serwis Ford

Logo Salon samochodowy i serwis Ford Piekary Śląskie

Adres i telefon

ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
Godziny otwarcia: 07:00 - 19:00
otwarte
  • Poniedziałek: 07:00 - 19:00
  • Wtorek: 07:00 - 19:00
  • Środa: 07:00 - 19:00
  • Czwartek: 07:00 - 19:00
  • Piątek: 07:00 - 19:00
  • Sobota: 08:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Salon Forda najbliżej Piekar Śląskich? Odwiedź Auto-Boss przy DTŚ

Działamy na rynku już od 1994 roku. Przez trzy dekady obsłużyliśmy klientów z całej aglomeracji śląskiej, w tym mieszkańców Piekar. Odwiedź nasz nowoczesny Salon Forda przy chorzowskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej. W ofercie znajdziesz najnowsze modele osobowe i dostawcze, dostępne od ręki lub na zamówienie w dowolnej konfiguracji, a także sprawdzone samochody używane. Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, którzy kompleksowo wspomogą proces sprzedaży: od wyboru modelu i wersji, przez atrakcyjne finansowanie, po ubezpieczenie pojazdu. 

Serwis Forda w okolicy Piekar Śl.

Przy naszym Salonie funkcjonuje również ASO Forda. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług. Prowadzimy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy powypadkowe, serwisy sezonowe i naprawy bieżące. Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych mechaników, którzy zdobyli ogromne doświadczenie w serwisowaniu pojazdów marki Ford. Jako Autoryzowany Serwis Forda mamy także dostęp do szerokiej bazy oryginalnych części samochodowych w atrakcyjnych cenach. Umów się na wizytę w serwisie już dziś!
 


 

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.