Wiadomości z Piekar Śląskich

14-latek sprawcą zniszczenia ogrodzenia

  • Dodano: 2019-04-05 11:30

Piekarscy kryminalni ustalili i zatrzymali jednego z wandali, który 8 marca demolował ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Sokołów.

Jednym z agresorów okazał się być 14-letni mieszkaniec Piekar Śląskich

Młody człowiek przyznał się do zniszczenia mienia. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło 8 marca br. Wtedy też po godzinie 23:00 na ul. Sokołów doszło do zniszczenia ogrodzenia posesji. Jak się okazało wandale mieli pecha, bowiem miejsce gdzie miała miejsce sytuacja, objęte było monitoringiem. Kamery zarejestrowały moment, w którym młodzi mężczyźni z impetem kopią w ogrodzenie, które w konsekwencji zostało zniszczone. Administrator straty wycenił na blisko tysiąc złotych.

Od tej chwili nagranie z monitoringu analizowali piekarscy śledczy. W wyniku wnikliwej pracy w piątek wieczorem w ręce policjantów wpadł jeden ze sprawców zniszczenia mienia. Młody człowiek przyznał się do zarzucanego mu czynu, jednak nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć powodu swojego zachowania. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd rodzinny. Śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również