Wiadomości z Piekar Śląskich

Bezpłatne zajęcia taneczne w Piekarach Śląskich. Policjantka przypomina o bezpieczeństwie!

  • Dodano: 2023-07-05 13:00

Od niedzieli ruszyły bezpłatne zajęcia taneczne. Cykl zajęć prowadzić będzie rodowity Senegalczyk od lat mieszkający w Polsce.

Promowanie aktywności fizycznej i bezpieczeństwa nad wodą

Aktywna forma spędzania wolnego czasu jest doskonałą alternatywą dla alkoholu, narkotyków czy dopalaczy. Podczas spotkań policyjna profilaktyk przypominać będzie o przestrzeganiu podstawowych zasad w myśl kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Od kilku lat na terenie naszego miasta odbywają się zajęcia taneczne, które mają za zadanie promować aktywność fizyczną. Sport jest doskonałą alternatywą dla wszelkiego rodzaju używek, dlatego też asp. Aleksandra Zydyk profilaktyk z piekarskiej komendy tradycyjnie namawia mieszkańców do uczestnictwa we wspólnych zajęciach w ramach akcji "Sport wzbogaca-nałóg zatraca". Podczas licznych spotkań policjantka prowadzi rozmowy z uczestnikami, przypominając o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji w ramach trwającej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Wakacyjne tańce w Piekarach Śląskich

Cykl zajęć prowadzi rodowity Senegalczyk od lat mieszkający w Polsce. Wakacyjne spotkania prowadzone przez Paco Mbengue odbywać się będą regularnie na wolnym powietrzu, w niedziele o godzinie 18:00, na terenie piekarskiego MOSIR-u oraz parku w Kamieniu.

Bezpłatne zajęcia taneczne w Piekarach Śląskich. Policjantka przypomina o bezpieczeństwie! / fot. KMP Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również