Wiadomości z Piekar Śląskich

Bieg Walentynkowy z Sercem dla Warsztatów Terapii Zajęciowej

  • Dodano: 2023-02-15 07:00, aktualizacja: 2023-02-14 22:22

Także i w tym roku odbył się Bieg Walentynkowy z Sercem dla Warsztatów Terapii Zajęciowej, w którym pobiegła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie, a także Paweł Słota – II Zastępca Prezydenta.

Do biegu dołączyli również radny Andrzej Wymysło a także Wojciech Krawczyk – Prezes piekarskiego WOPR, pomysłodawca wydarzenia. W czasie biegu Pani Prezydent, wraz z grupą biegaczy, rozdawała napotkanym dzieciom i dorosłym słodycze a także ulotki. Celem biegu było bowiem zachęcenie piekarzan do wsparcia funkcjonowania WTZ poprzez przekazanie 1,5% z rozliczenia podatku PIT. 

Trasa biegu

Grupa fantastycznie poradziła sobie z trasą wiodącą przez całe nasze miasto z Kozłowej Góry do Dąbrówki Wielkiej, liczącą ok. 13 kilometrów. Na trasie Sławie Umińskiej-Duraj kibicował radny Maciej Czempiel, a na mecie witali: Tomasz Wesołowski – Przewodniczący Rady Miasta wraz z radnym Łukaszem Ściebiorowskim i podopiecznymi oraz pracownikami WTZ. Pomimo deszczowej aury, Pani Prezydent, wraz z towarzyszącymi jej biegaczami, z uśmiechem na ustach dotarła do mety. Wszystko to dla wsparcia Warsztatów Terapii Zajęciowej i przekazywania na jego rzecz 1,5% z rozliczenia PIT. 

Zachęca się piekarzan do wsparcia Warsztatów Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Piekarach Śląskich – numer KRS: 0000346154.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również