Wiadomości z Piekar Śląskich

Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Nożnej

  • Dodano: 2023-01-27 06:30, aktualizacja: 2023-01-26 21:46

W niedzielę 29 stycznia br. w hali MOSiR przy ul. Ziętka odbędzie się XVII edycja Halowych Mistrzostw Piekar Śląskich w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śląskie.

Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na godzinę 10.00. Organizatorem wydarzenia jest, jako ubiegłoroczny zwycięzca, GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień, a także piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W turniejowej rywalizacji udział zapowiedziały drużyny:

  • GKS “Andaluzja” Brzozowice-Kamień
  • KS Orkan Dąbrówka Wielka
  • DKS Czarni Kozłowa Góra

Skład uczestników uzupełnią, po raz pierwszy, drużyny spoza Piekar Śląskich. Będą to KS Orzeł Bobrowniki, GKS Rozbark Bytom. Pojawi się też ekipa FC Kasztany – zwycięzcy ostatniego Noworocznego Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR.

– Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich to stały punkt przygotowań do rundy wiosennej wszystkich piekarskich drużyn. Jako zeszłoroczni zwycięzcy, pełnimy rolę organizatorów turnieju. Tegoroczne Mistrzostwa będą różnić się od poprzednich, ponieważ zaproszone zostały również drużyny spoza naszego miasta. Poza emocjami piłkarskimi, zaplanowaliśmy też inne, ciekawe wydarzenie. Mamy nadzieję, że zawody będą obserwowane przez licznie zgromadzonych kibiców – mówi Szymon Sobota prezes Andaluzji.

Turniej halowy to okazja dla kibiców i sympatyków sportu, aby zobaczyć swoje drużyny w okresie przygotowawczym do rozgrywek rundy wiosennej. Dla trenerów i sztabów szkoleniowych możliwość oceny formy zawodników w rywalizacji z innymi drużynami. Zachęcam kibiców i sympatyków sportu do wizyty na hali i kibicowania.

Patronat Honorowy nad zawodami objęła Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj.

Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Nożnej / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również