Wiadomości z Piekar Śląskich

I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marszu Nordic Walking

  • Dodano: 2019-05-13 13:30

W sobotę, 1 czerwca, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking.

Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking rozpoczną się o godzinie 12.00 na stadionie piekarskiego MOSiR-u (ul. Olimpijska 3).

Trasa prowadzić będzie alejami lasu Dioblina, a jej dystans wyniesie około 2,5 km

Każdy startujący w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal, natomiast trzech najszybszych uczestników oraz trzy najszybsze uczestniczki – zarówno rywalizacji biegowej, jak i marszu Nordic Walking – dostaną także pamiątkowe puchary.

W rywalizacji udział wziąć mogą wszystkie osoby, które ukończyły 16. rok życia

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 768-11-00 oraz w Dziale Promocji i Sportu MOSiR-u od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Można ich dokonywać również za pośrednictwem strony internetowej www.elektronicznezapisy.pl do dnia 24 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości zapisania się. Udział w zawodach nie wymaga opłaty startowej.

Tutaj znaleźć można regulamin wydarzenia, zaś oświadczenia uczestników dostępne są na stronie www.mosir.piekary.pl.

Organizatorami czerwcowej rywalizacji są: Piekarskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich “Klub Abstynenta Piątka”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz  Miasto Piekary Śląskie. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marszu Nordic Walking

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również