Wiadomości z Piekar Śląskich

I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marszu Nordic Walking

  • Dodano: 2019-05-13 13:30

W sobotę, 1 czerwca, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking.

Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking rozpoczną się o godzinie 12.00 na stadionie piekarskiego MOSiR-u (ul. Olimpijska 3).

Trasa prowadzić będzie alejami lasu Dioblina, a jej dystans wyniesie około 2,5 km

Każdy startujący w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal, natomiast trzech najszybszych uczestników oraz trzy najszybsze uczestniczki – zarówno rywalizacji biegowej, jak i marszu Nordic Walking – dostaną także pamiątkowe puchary.

W rywalizacji udział wziąć mogą wszystkie osoby, które ukończyły 16. rok życia

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 768-11-00 oraz w Dziale Promocji i Sportu MOSiR-u od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Można ich dokonywać również za pośrednictwem strony internetowej www.elektronicznezapisy.pl do dnia 24 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości zapisania się. Udział w zawodach nie wymaga opłaty startowej.

Tutaj znaleźć można regulamin wydarzenia, zaś oświadczenia uczestników dostępne są na stronie www.mosir.piekary.pl.

Organizatorami czerwcowej rywalizacji są: Piekarskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich “Klub Abstynenta Piątka”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz  Miasto Piekary Śląskie. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

I Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marszu Nordic Walking

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.