Wiadomości z Piekar Śląskich

Inwestycje i zmiany w ZSP nr 2

  • Dodano: 2023-01-20 06:30, aktualizacja: 2023-01-19 20:36

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej w ostatnim czasie dokonano modernizacji wokół boiska szkolnego oraz wyposażono kuchnię szkolną w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”. Miasto Piekary Śląskie przekazało na te inwestycje ponad 40 tysięcy złotych.

Nadchodzące zmiany

W piekarskim ZSP nr 2 dokonano inwestycji na zewnątrz szkoły na terenie boiska. Wyremontowane zostały schody prowadzące z sali gimnastycznej na teren boiska szkolnego. Remont obejmował stopnie schodów i naprawę poręczy. Wymieniono również całkowicie siatki na piłko-chwyty dookoła boiska. Miasto Piekary Śląskie przekazało na tą inwestycję ponad 24.000 złotych.

W szkole doposażono także kuchnie szkolną w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”. W ramach dofinansowania wynoszącego 64.000 zł (16.000 zł to wkład własny, z budżetu miasta), zakupiono dwa piece konwekcyjno-parowe Classic Cook, stoły robocze, zmywarkę z funkcją wyparzania, taboret gazowy, szatkownice, mikser, zamrażarkę, mikser planetarny i inne. Całkowita wartość inwestycji to kwota 80.000 złotych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również