Wiadomości z Piekar Śląskich

Kasa MPWiK nieczynna od 29 listopada

  • Dodano: 2021-11-29 06:30, aktualizacja: 2021-11-28 20:01

Po raz kolejny niepokojąco rośnie liczba zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W tej sytuacji Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o., kierując się troską o zdrowie Klientów i pracowników Spółki, podjął decyzję o zamknięciu dla interesantów, od poniedziałku, 29 listopada, do odwołania kasy w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38.

Należności prosi się opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Przypomina się także, że do odwołania zawiesiliśmy obsługę Klientów w Biurze Obsługi Klienta, w siedzibie Spółki.

Godziny pracy

Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie: 32 287 98 02 wew. 350, 351, mailowo: mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta ebok.mpwik-piekary.pl.

Przeprasza się za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie. Spółka wodociągowa jest przedsiębiorstwem o znaczeniu strategicznym i w celu zachowania ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków zobowiązani jesteśmy do zachowania szczególnych warunków bezpieczeństwa.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.