Wiadomości z Piekar Śląskich

Kasa MPWiK nieczynna od 29 listopada

  • Dodano: 2021-11-29 06:30, aktualizacja: 2021-11-28 20:01

Po raz kolejny niepokojąco rośnie liczba zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W tej sytuacji Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich sp. z o.o., kierując się troską o zdrowie Klientów i pracowników Spółki, podjął decyzję o zamknięciu dla interesantów, od poniedziałku, 29 listopada, do odwołania kasy w siedzibie Spółki, przy ul. Roździeńskiego 38.

Należności prosi się opłacać za pośrednictwem przelewów bankowych, na indywidualny numer konta klienta widniejący na otrzymanej fakturze lub korzystając z płatności elektronicznych, wykorzystując możliwości Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Przypomina się także, że do odwołania zawiesiliśmy obsługę Klientów w Biurze Obsługi Klienta, w siedzibie Spółki.

Godziny pracy

Zarząd MPWiK w Piekarach Śląskich informuje, że pracownicy Spółki pracują normalnie i od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15 pozostają do dyspozycji Klientów, a sprawy załatwiać można telefonicznie: 32 287 98 02 wew. 350, 351, mailowo: mpwik.piekary@mpwik-piekary.pl lub za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta ebok.mpwik-piekary.pl.

Przeprasza się za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie. Spółka wodociągowa jest przedsiębiorstwem o znaczeniu strategicznym i w celu zachowania ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków zobowiązani jesteśmy do zachowania szczególnych warunków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również