Wiadomości z Piekar Śląskich

Kiedy odbiór odpadów – Eco Harmonogram ZGK

  • Dodano: 2022-01-21 07:00, aktualizacja: 2022-01-20 21:15

Zachęca się mieszkańców Piekar Śląskich do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram.

Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie trzeba już spoglądać codziennie do kalendarza.

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności, które w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z klientów. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów.
Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej na 2022 r. W budownictwie wielorodzinnym odbiór odpadów odbywa się raz w tygodniu.

Kiedy odbiór odpadów – Eco Harmonogram ZGK / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również