Wiadomości z Piekar Śląskich

Konkurs "Piekary Śląskie – miasto przyszłości". Poznaj szczegóły!

  • Dodano: 2023-05-17 09:00

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zaprasza się uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie: “Piekary Śląskie – miasto przyszłości”.

Zadaniem jest wykonanie krótkiego komiksu z fabułą przedstawiającą wyobrażenia o mieście Piekary Śląskie w przyszłości – techniką dowolną, zaś format nie może przekroczyć rozmiaru A3. Na Wasze prace czekamy do 25 maja.

Do kogo jest ten konkurs?

Konkurs skierowany jest do uczniów piekarskich szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV – VII. Każdy uczeń może przesłać jedną pracę.

Celem konkursu jest promowanie rozwoju oraz zmian zachodzących w Piekarach Śląskich oraz promocja kreatywności i talentów plastycznych dzieci z Piekar Śląskich, a także zachęcenie ich do aktywności artystycznej jako bezpiecznego sposobu zagospodarowania czasu wolnego, będącego alternatywą dla używania telefonów komórkowych oraz innych form uzależnień.

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Piekary Śląskie, ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie z dopiskiem „Piekary Śląskie – miasto przyszłości” w termin do 25 maja 2023 r.

Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody: sprzęt sportowy, bilety na basen, wejściówki do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, bilety do Kina Zacisze, bony na Zlot Foodtrucków w dniach 8-11.06.2023 r. oraz zestawy gadżetów promocyjnych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 1 czerwca 2023 r.

Regulamin

Konkurs "Piekary Śląskie – miasto przyszłości". Poznaj szczegóły! / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również