Wiadomości z Piekar Śląskich

Nieletni włamywacze w rękach mundurowych

  • Dodano: 2019-07-25 09:45

Piekarscy kryminalni zatrzymali 17-latka i jego 15-letniego kolegę którzy wspólnie dokonali włamania do budki gastronomicznej oraz lodówki z napojami, ponieważ jak stwierdzili, potrzebowali pieniędzy i chciało im się pić. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów. Starszy ze złodziei odpowie teraz przed sądem dla dorosłych, natomiast 15-latek stanie przed sądem rodzinnym.

Kilka dni zajęło piekarskim kryminalnym ustalenie i zatrzymanie sprawców włamania do budki gastronomicznej oraz lodówki z napojami. Zatrzymanie rabusiów było możliwe dzięki intensywnej, wnikliwej pracy funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Młodzi włamywacze przyznali się do dwukrotnego włamania do budki gastronomicznej oraz do lodówki z napojami. Swoje zachowanie tłumaczyli potrzebą zdobycia pieniędzy oraz faktu... że chciało im się pić. Czynności wykonane przez śledczych przyczyniły się do odzyskania części skradzionego mienia, które wkrótce powróci do właściciela. 17-latek odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem dla dorosłych, jednak to nie oznacza, że w chwili obecnej pozostanie na wolności. Okazało się, że był on poszukiwany w związku z ucieczką z ośrodka wychowawczego, gdzie trafił za popełnione wcześniej czyny karalne. 15-latek odpowiadać będzie przed sądem rodzinnym. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • TLS handshake

    Wakacje są za długie i młodym w głowach się przewraca.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.