Wiadomości z Piekar Śląskich

Nieletni włamywacze w rękach mundurowych

  • Dodano: 2019-07-25 09:45

Piekarscy kryminalni zatrzymali 17-latka i jego 15-letniego kolegę którzy wspólnie dokonali włamania do budki gastronomicznej oraz lodówki z napojami, ponieważ jak stwierdzili, potrzebowali pieniędzy i chciało im się pić. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów. Starszy ze złodziei odpowie teraz przed sądem dla dorosłych, natomiast 15-latek stanie przed sądem rodzinnym.

Kilka dni zajęło piekarskim kryminalnym ustalenie i zatrzymanie sprawców włamania do budki gastronomicznej oraz lodówki z napojami. Zatrzymanie rabusiów było możliwe dzięki intensywnej, wnikliwej pracy funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Młodzi włamywacze przyznali się do dwukrotnego włamania do budki gastronomicznej oraz do lodówki z napojami. Swoje zachowanie tłumaczyli potrzebą zdobycia pieniędzy oraz faktu... że chciało im się pić. Czynności wykonane przez śledczych przyczyniły się do odzyskania części skradzionego mienia, które wkrótce powróci do właściciela. 17-latek odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem dla dorosłych, jednak to nie oznacza, że w chwili obecnej pozostanie na wolności. Okazało się, że był on poszukiwany w związku z ucieczką z ośrodka wychowawczego, gdzie trafił za popełnione wcześniej czyny karalne. 15-latek odpowiadać będzie przed sądem rodzinnym. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • TLS handshake

    Wakacje są za długie i młodym w głowach się przewraca.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.