Wiadomości z Piekar Śląskich

Oficjalny klip promujący Memoriał DIO - premiera!

  • Dodano: 2018-05-21 10:45

17 maja ruszył w warszawskiej Proximie 9-koncertowy maraton z muzyką Ronniego Jamesa Dio! Zespoły organizujące V Memoriał DIO - Scream Maker i White Highway - opublikowały właśnie klip do własnej wersji przeboju Mistrza, utworu "Rock'N'Roll Children".

https://www.youtube.com/watch?v=YEIMnkRZQQM

Wiadomo, że do oryginały to się nie umywa, ale nie chodzi o konkurowanie z Ronniem, a o oddanie mu hołdu. Klip i 2/4 nagrań zrealizowaliśmy własnymi siłami w domowym studio. Dopiero perkusję i miks całości powierzyliśmy w ręce inżynierów z HZ Studio. Wielkie podziękowania należą się naszemu memoriałowemu basiście Jasiowi Radoszowi i gitarzyście Pawłowi Gromadzkiemu, którzy klip zmontowali. Bazuje on na ujęciach archiwalnych z poprzednich edycji memoriału - mówi Sebastian, koordynator wydarzenia i wokalista Scream Maker.

Na tegorocznym tribute, który zawita aż do 9 miast (Warszawa, Gdynia, Poznań, Zgierz, Krosno, Kraków, Wrocław, Piekary Śląskie, Sopot) wystąpi gościnnie w sumie ponad 45 muzyków, w tym najwybitniejsi polski wokaliści metalowi. Szczegółowa lista gości i informacje o koncertach: 

Bilety do nabycia w internecie i w klubach:

https://goout.net/pl/artysci/ronnie-james-dio/qqtuf/
Piekary Śląskie: https://www.ticketportal.pl/Event/Tribute_to_Ronnie_James_DIO_Black_Sabbath_Rainbo

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.