Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarscy policjanci oddali ponad 25 litrów krwi w 2020 roku!

  • Dodano: 2021-01-05 08:15, aktualizacja: 2021-01-06 16:23

Mundurowi regularnie udowadniają, że pomaganie mają we krwi. Stróże prawa z Piekar Śląskich w trudnym dla wszystkich roku nie zapomnieli o osobach potrzebujących „leku”, którego nie da się wyprodukować. Łącznie w ciągu 12 miesięcy miejscowi policjanci oddali ponad 25 litrów krwi, jednak jak podkreślają, liczą, że w nadchodzącym roku uda się poprawić ten wynik.

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy się podzielić z drugim człowiekiem. Nigdy nie wiemy kiedy my lub nasi bliscy będziemy jej potrzebować. Dlatego też zachęcamy do regularnego oddawania, bowiem stała rezerwa krwi, to nasze wspólne bezpieczeństwo. Wśród policjantów znaleźć można wiele osób, które regularnie oddają krew. Mundurowi często namawiają też swoich kolegów i koleżanki do podzielenia się cząstką siebie. W bieżącym roku kilkunastu piekarskich policjantów oddało łącznie ponad 25 litrów krwi. Zmotywowani mundurowi zgodnie przyznają, że celem na nadchodzący rok jest poprawa tego wyniku.

Każdy z nas może pomóc innym oddając krew. To bezcenny lek, którego nie da się wyprodukować ani kupić. Zachęcamy do dzielenia się cząstką siebie - to nic nie kosztuje.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.