Wiadomości z Piekar Śląskich

Policjanci uratowali młodą kobietę

  • Dodano: 2018-03-21 07:30, aktualizacja: 2018-03-22 08:07

Piekarscy mundurowi uratowali młodą kobietę, która próbowała popełnić samobójstwo. Mundurowi na „sygnałach” przejechali całe miasto i w ostatniej chwili zdjęli pętlę z szyi 25-latki. Mieszkanka Piekar Śląskich trafiła do szpitala. To kolejny raz, gdy stróże prawa z piekarskiej jednostki ratują ludzkie życie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Dyżurny piekarskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące osoby chcącej popełnić samobójstwo. Błyskawicznie na miejsce interwencji wysłany został patrol interwencyjny, który na sygnałach świetlnych i dźwiękowych już po kilku minutach był pod wskazanym adresem. Policjanci dokładnie sprawdzili poddasze budynku, gdzie znaleźli kobietę z zawiązanym na szyi sznurem. Uratowana 25-latka, od której policjanci wyczuli alkohol, zachowywała się agresywnie. Następnie na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, która sprawdziła stan zdrowia kobiety. Lekarz zdecydował o przewiezieniu 25-latki do szpitala w celu wykonania dalszych badań.

To nie pierwszy przypadek, gdy policjanci z piekarskiej patrolówki ratują ludzkie życie. Na początku stycznia mundurowi uratowali także nietrzeźwego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.