Wiadomości z Piekar Śląskich

Pożar hali recyklingu pojazdów na terenie Radzionkowa

  • Dodano: 2018-09-06 12:30

W dniu dzisiejszym, 6 września doszło do pożaru hali recyklingu pojazdów na terenie zakładu Wtórmet przy ul. Nałkowskiej w Radzionkowie.

W pobliżu płonącego budynku znajduje się rozlewnia paliw. Trwa akcja dogaszania pożaru. W akcji tej uczestniczyło 15 zastępów straży pożarnej.  Z informacji uzyskanej od dyżurnego Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego wynika, że nie ma żadnego zagrożenia dla mieszkańców naszego miasta.
 

Komentarze (1)    dodaj »

  • Prezes Zarządu

    Zarząd firmy WTÓRMET RADZIONKÓW Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 06.09.2018r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hali demontażu pojazdów przeznaczonych do złomowania. Pożar został już ugaszony . W wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn pożaru.W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami , iż na terenie firmy płonęło składowisko odpadów, Zarząd Spółki pragnie je stanowczo zdementować . WTÓRMET RADZIOKÓW Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie skupu złomu oraz recyklingu pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i w ramach uzyskanych pozwoleń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również