Wiadomości z Piekar Śląskich

Avenido świętowało swoje 5-lecie

  • Dodano: 2018-09-05 07:45, aktualizacja: 2018-09-05 07:44

Avenido to rodzinna firma oferująca przestrzeń pod wynajem, zlokalizowana na styku Piekar Śląskich i Bytomia. 31 sierpnia firma świętowała swoje pięciolecie. Była to okazja do poznania nowego obiektu, który powstał na terenie naszego miasta.

Biuro nieruchomości “Avenido” działa od 2013 roku i mieści się  przy ul. Kędzierzyńskiej 17 . Przez wszystkie lata istnienia na rynku, firma rozwija kreatywną i nowoczesną przestrzeń biurową, handlową oraz magazynową. Posiada ono budynki pod wynajem, a jednym z nich jest nowoczesne centrum biznesowe przy ul. Kędzierzyńskiej.

Przypadający w tym roku jubileusz 5–lecia istnienia „Avenido” jest okazją do złożenia serdecznych gratulacji oraz najlepszych życzeń. Składam je w imieniu samorządu miasta Piekar Śląskich oraz własnym, ponieważ od samego początku funkcjonowania firmy mam okazję obserwować jej rozwój i postępy związane z funkcjonowaniem, bazą i produkcją w naszym mieście. – mówił podczas uroczystości jubileuszowych Krzysztof Turzański.Patronem medialnym wydarzenia jest portal PiekarySlaskie.com.pl.
Patronat portalu PiekarySlaskie.com.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.