Wiadomości z Piekar Śląskich

Avenido świętowało swoje 5-lecie

  • Dodano: 2018-09-05 07:45, aktualizacja: 2018-09-05 07:44

Avenido to rodzinna firma oferująca przestrzeń pod wynajem, zlokalizowana na styku Piekar Śląskich i Bytomia. 31 sierpnia firma świętowała swoje pięciolecie. Była to okazja do poznania nowego obiektu, który powstał na terenie naszego miasta.

Biuro nieruchomości “Avenido” działa od 2013 roku i mieści się  przy ul. Kędzierzyńskiej 17 . Przez wszystkie lata istnienia na rynku, firma rozwija kreatywną i nowoczesną przestrzeń biurową, handlową oraz magazynową. Posiada ono budynki pod wynajem, a jednym z nich jest nowoczesne centrum biznesowe przy ul. Kędzierzyńskiej.

Przypadający w tym roku jubileusz 5–lecia istnienia „Avenido” jest okazją do złożenia serdecznych gratulacji oraz najlepszych życzeń. Składam je w imieniu samorządu miasta Piekar Śląskich oraz własnym, ponieważ od samego początku funkcjonowania firmy mam okazję obserwować jej rozwój i postępy związane z funkcjonowaniem, bazą i produkcją w naszym mieście. – mówił podczas uroczystości jubileuszowych Krzysztof Turzański.Patronem medialnym wydarzenia jest portal PiekarySlaskie.com.pl.
Patronat portalu PiekarySlaskie.com.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również