Wiadomości z Piekar Śląskich

Przed nami XIV edycja Festynu Rodzinnego „Niebieski Bajtel”

  • Dodano: 2024-06-07 12:00

8 czerwca od godz. 13.00 na stadionie klubu partnerskiego Ruchu Chorzów – KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie odbędzie się XIV już edycja Festynu Rodzinnego “Niebieski Bajtel“. Jednocześnie młodzi piłkarze z rocznika 2012 (i młodsi) zagrają o puchar Niebieskiego Bajtla! Turniej ten wpisał się na stałe do kalendarza wydarzeń w Piekarach Śląskich.

Turniejowe gry i nagrody

W turnieju zagra 8 drużyn z Piekarskich dzielnic i okolicznych miejscowości. Na zawodników będą czekać okazałe nagrody oraz medale dla każdego z graczy. Niebieski Bajtel tak samo jak w poprzednich latach, będzie połączony z piknikiem rodzinnym co oznacza moc atrakcji dla dzieci i dorosłych.
 
Dla wszystkich dzieci będzie darmowy zamek dmuchany, prezentacja wozu strażackiego, malowanie twarzy, zabawy z animatorkami, konkurs podbijania piłki czy piłkarski dart. Oczywiście nie zabraknie też słynnego Adlera z gadżetami Ruchu Chorzów dla każdego Niebieskiego Bajtla. Na dorosłych podczas całego festynu będzie czekać nasza słynna strefa gastro, gdzie będzie można skosztować wyrobów z grilla, swojskiej grochówki czy schłodzić się zimnymi trunkami. Dodatkową atrakcją dla dzieci i dorosłych będzie pokaz sztuk walki, zorganizowany przez zawodnika i trenera klubu Shark Bytom Michała Żabińskiego. Po zakończonym turnieju czeka na Was koncert zespołu DNCHP.

Inicjatywa kibiców z Piekar

Warto dodać, że cała inicjatywa jest zasługą kibiców Ruchu Chorzów z Piekar Śląskich, którzy serdecznie zapraszają całe rodziny do wyjścia z domu, aby spędzić aktywnie dzień na świeżym powietrzu. Festyn Rodzinny Niebieski Bajtel odbywa się pod patronatem Ruch Chorzów, z którym Miasto Piekary Śląskie ma podpisaną umowę partnerską.
 
Patronat medialny nad Niebieskim Bajtlem objęli Niebiescy.pl, RUCH TV oraz Radio Piekary!
 
Zapraszamy w sobotę 8 czerwca na “Niebieskiego Bajtla”.
 

Przed nami XIV edycja Festynu Rodzinnego „Niebieski Bajtel”

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również