Wiadomości z Piekar Śląskich

Rozlicz swój PIT w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2021-02-15 10:00, aktualizacja: 2021-02-15 13:30

Mieszkasz lub pracujesz w Piekarach Śląskich? Twoje dzieci uczą się w piekarskich szkołach, a może chodzą do miejskich przedszkoli lub żłobka? Możesz mieć wpływ na rozwój miasta! Rozlicz się w Piekarach, miasto rozwija się dzięki Waszym podatkom!

Nadchodzi czas corocznego rozliczania podatkowego z Urzędem Skarbowym. Do końca kwietnia składamy rozliczenia deklaracji PIT. Jeżeli na dzień 31 grudnia 2020 r. mieszkałeś w Piekarach Śląskich, możesz rozliczyć się w piekarskim Urzędzie Skarbowym. Wystarczy wpisać Urząd Skarbowy w Piekarach Śląskich na druku PIT. Jeżeli jesteście mieszkańcami naszego miasta, a do tej pory rozliczaliście się w innym urzędzie skarbowym (np. wg miejsca zameldowania) możecie to zmienić poprzez złożenie deklaracji podatkowej w Urzędzie Skarbowym w Piekarach Śląskich. W ten sposób dołożycie się do rozwoju miasta w którym mieszkacie.

Nie musisz być zameldowany w Piekarach, by tu się rozliczać!

– Jeśli mieszkasz w Piekarach Śląskich, myślisz o przyszłości i rozwoju naszego miasta – nie zastanawiaj się. Złóż PIT w Urzędzie Skarbowym w Piekarach Śląskich i zostaw swoje podatki w naszym mieście. To nic nie kosztuje, a Twoje pieniądze zostaną wykorzystane na realizację Twoich potrzeb. Aż 23% wpływów do naszego budżetu to właśnie dochody z podatku PIT – to od Was zależy, w jakiej będą wysokości, czy zostaną w Piekarach Śląskich czy trafią do innego miasta. Razem zmieniamy Piekary Śląskie – zachęca Sława Umińska-Duraj, Prezydent Piekar Śląskich.

Inwestycje zrealizowane m.in. dzięki podatkom Piekarzan:

  • Szpital Miejski wraz z jego doposażaniem,
  • basen i plac zabaw na terenie MOSiR,
  • park przy ul. Wyspiańskiego,
  • remonty szkół, przedszkoli oraz żłobka,
  • Kina Zacisze i remont Miejskiego Domu Kultury,
  • dworzec autobusowy
  • ścieżki rowerowe i chodniki

Zachęcamy aby te informacje dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Udostępniajcie w mediach społecznościowych, poinformujcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Jest wiele inwestycji do zrealizowania, które wspólnie możemy doprowadzić do końca.

Pitagoras wyliczył, że PIT w Piekarach się opłaca.

Rozlicz swój PIT w Piekarach Śląskich

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również