Wiadomości z Piekar Śląskich

Skazany za znęcanie się i uszczerbek na zdrowiu 42-latek wymyka się z rąk policji

  • Dodano: 2024-02-29 12:00

Policjanci z Piekar Śląskich poszukują Sebastiana Ligenza. 42-latek jest poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00 bądź z najbliższą jednostką Policji.

Wystawiono list gończy

Sebastian Ligenza jest osobą poszukiwaną na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Mężczyzna został skazany za przestępstwa zawarte w art. 207§1 kk oraz art. 157 kk za co czeka go pobyt w więzieniu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich lub z najbliższą jednostką Policji telefon kontaktowy: 47 85 322 00.

Mundurowi przypominają że zgodnie z artykułem 239§1 kk Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa podlega karze pozbawienia wolności do lat 5.

Jeżeli posiadasz informację o osobach poszukiwanych powiadom Policję. 

Skazany za znęcanie się i uszczerbek na zdrowiu 42-latek wymyka się z rąk policji

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: KMP Piekary Śląskie / fot. pixabay, KMP Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również