Wiadomości z Piekar Śląskich

Sportowe mikołajki z piekarskimi policjantami

  • Dodano: 2018-12-13 09:15

Liczne konkursy, mnóstwo uśmiechu, aż w końcu prezenty od Świętego Mikołaja. To wszystko czekało na dzieci zgromadzone w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Czynny udział w wydarzeniu brali piekarscy policjanci, którzy byli jednym z organizatorów tego dużego przedsięwzięcia. Warunkiem otrzymania przez dzieci prezentu było zaliczenie wszystkich konkurencji, w tym tej polegającej na naśladowaniu policjanta kierującego ruchem.

Spotkanie z mieszkańcami Piekar Śląskich odbyło się w ubiegły piątek w hali sportowej miejscowego MOSiR-u. Udział w wydarzeniu mogły wziąć osoby, które wcześniej pobrały bilety dostępne na terenie miasta. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji. Każde z nich przystąpiło do konkurencji z wielu rozmaitych dziedzin. Zaliczenie wszystkich ośmiu „przystanków” zapewniało upominek od obecnego na miejscu Świętego Mikołaja. Młodzież chętnie uczestniczyła we wspólnej zabawie. Pierwszą konkurencją jaka czekała na najmłodszych było naśladowanie policjanta kierującego ruchem. Pozornie łatwa czynność okazała się być dla dzieci wymagającym wyzwaniem. Przy okazji uczestnicy mogli też z bliska zobaczyć policyjny motocykl, dowiedzieć się w jaki sposób zabezpieczane są ślady na miejscu zdarzenia. Nie zabrakło też policyjnego sprzętu w którym spora ilość maluchów robiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci, które zebrały kolorowe pieczątki ze wszystkich dostępnych stanowisk otrzymały prezent od Świętego Mikołaja oraz obecnej na miejscu Prezydent Miasta Piekary Śląskie – Sławy Umińskiej – Duraj.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również