Wiadomości z Piekar Śląskich

Sportowy Dzień Dziecka z MOSiR

  • Dodano: 2021-05-25 06:30, aktualizacja: 2021-05-24 16:29

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi zapisy na Sportowy Dzień Dziecka organizowany w sobotę, 5 czerwca.

Chęć udziału pociechy w wydarzeniu trzeba zgłosić telefonicznie maksymalnie dwa dni przed terminem wydarzenia.

Na chętnych czekają konkurencje sprawnościowe, malowanie twarzy i zjeżdżalnia

Sportowa zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00. Dla dzieci przygotowanych będzie 8 konkurencji sprawnościowych, po ukończeniu których uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek. Oprócz konkurencji sportowych będzie także malowanie twarzy, a na boisku ustawiona będzie duża, darmowa zjeżdżalnia. Chętni będą mieć także okazję spróbowania swoich sił w strzelaniu z łuku do celu. Wydarzenie zakończy się o godzinie 13.00.

Chętni do udziału muszą zgłosić się drogą telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30–15.30 pod numerem telefonu 32 768-10-10 do czwartku 3 czerwca. Tylko dzieci znajdujące się na liście będą mogły wejść na teren boiska i wziąć udział w Dniu Dziecka.

W przypadku, gdy ilość uczestników przekroczy obowiązujące w dniu 5 czerwca normy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, dziecko wejdzie na boisko dopiero po opuszczeniu terenu boiska przez innego uczestnika.

Organizatorami Sportowego Dnia Dziecka są: Miasto Piekary Śląskie, MOSiR Piekary Śląskie, Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, Straż Miejska Piekary Śląskie, Straż Pożarna Piekary Śląskie, WOPR Piekary Śląskie, Piekarskie Koła i Stowarzyszenie Lecymy Durś.

Sportowy Dzień Dziecka z MOSiR / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również