Wiadomości z Piekar Śląskich

Spotkanie z założycielem zespołu Kombi

  • Dodano: 2018-05-16 07:45, aktualizacja: 2018-05-16 07:48

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie ze Sławomirem Łosowskim – muzykiem, rysownikiem i liderem zespołu KOMBI oraz Wojciechem Korzeniewskim – wieloletnim menadżerem zespołu, które odbędzie się już w najbliższy czwartek – 17 maja.

Goście przybliżą publiczności autorską książkę pod tytułem “Kombi. Słodkiego miłego życia. Prawdziwa historia”, którą będzie można również nabyć w trakcie spotkania.

W trakcie spotkania będzie można posłuchać między innymi opowieści o założeniu zespołu KOMBI i o kolejnych jego składach, o kultowych klawiszach, wielkich przebojach: “Słodkiego miłego życia” czy “Kochać cię za późno” oraz realiach tras koncertowych na Wschodzie i Zachodzie. Smaczkiem dla fanów formacji będą mało znane opowieści o niebezpiecznych przygodach w Casablance i ogoleniu głowy na zero, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie. Historia zespołu przeplata się również z opowieściami lidera o dramacie w jego życiu rodzinnym. Nie zabraknie także historii o “Nowym Albumie”, którego wydaniem zespół mocno wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia KOMBI.

Data: czwartek – 17 maja
Godzina spotkania: 17.00
Miejsce: Biblioteka Centralna przy ul. Kalwaryjskiej 62D

W trakcie spotkania będzie można obejrzeć wystawę prac Sławomira Łosowskiego oraz kupić książkę z autografem.

Spotkanie z założycielem zespołu Kombi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również