Wiadomości z Piekar Śląskich

Sprawdź imprezy z okazji Dnia Babci i Dziadka!

  • Dodano: 2023-01-18 07:15, aktualizacja: 2023-01-17 20:35

Zbliżają się bardzo ważne dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapomnieć. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Kulturalnie w Dzień Babci i Dziadka

W te wyjątkowe dni wnuczęta dziękują swoim dziadkom za opiekę, okazaną troskę, wspólną zabawę oraz za dzielenie się swą życiową mądrością. Naszą wdzięczność i miłość możemy okazać w różny sposób. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na oryginalny prezent dla nich, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjątkowych wydarzeń kulturalnych przygotowanych przez piekarskie domy kultury. Odbędą się koncerty specjalnie dedykowane babciom i dziadkom. 

22 stycznia br. w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73 w programie muzyczno-kabaretowym pt.: “30-lecie w kabarecie” wystąpi Grzegorz Poloczek.

20 stycznia br. w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 wystąpi zespół KON-TIKI. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak obowiązują zapisy pod numerem telefonu (32) 287 19 00.

Kolejną propozycją jest świąteczny koncert dla babci i dziadka Bernadetty Kowalskiej wraz z Przyjaciółmi, który odbędzie się 3 lutego br. w Spółdzielczym Domu Kultury.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również