Wiadomości z Piekar Śląskich

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

  • Dodano: 2023-08-22 10:00

Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Jest ona jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Działa od 2001 r. i wbrew pozorom, nie zajmuje się tylko  robieniem paczek. Akcja jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. Także piekarska ekipa Szlachetnej Paczki potrzebuje wolontariuszy czyli – Was! Zgłoszenie jest bardzo proste.

Dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny

Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny. Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie! 

Wolontariusze pomagają Rodzinom w potrzebie, tym którzy mają trudniej. Szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc, a Szlachetna Paczka tworzy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi, zmagającemu się z trudnościami.

Jak zostać wolontariuszem? 

Wejdź na stronę, wypełnij krótki formularz, poczekaj na kontakt ze strony rekrutera i zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki!


Źródło: Urząd Miasta Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również