Wiadomości z Piekar Śląskich

Trwa remont sali gimnastycznej w MSP nr 1

  • Dodano: 2020-06-24 10:15

Sala gimnastyczna znajdująca się przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 jest remontowana. Na tę inwestycję czekało wiele osób związanych z placówką.

Trwają gruntowne prace remontowe wewnątrz sali gimnastycznej znajdującej się przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1. W ramach podejmowanych działań wymienione zostaną stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowany zostanie dach, a także wykonana zostanie renowacja gmachu z zewnątrz (m.in. tynkowanie i malowanie ścian zewnętrznych). Zaizolowane zostaną też ściany fundamentowe, choć to jedynie część tego, co zostanie wykonane. W środku z kolei będą przeprowadzone prace z zakresu instalacji elektrycznej, wentylacyjnej oraz wymiany posadzki sportowej na taką spełniającą najwyższe standardy, by podopieczni placówki mogli komfortowo oddawać się aktywności fizycznej.

Budynek zlokalizowany na ulicy Szpitalnej 9 zostanie zmodernizowany za kwotę 1 419 118,96zł, a zakończenie robót zaplanowane jest na dzień 31 sierpnia 2020 roku. Warto podkreślić, że opisywana inwestycja jest kolejną w piekarskich placówkach edukacyjnych. Na terenie miasta systematycznie realizowane są kolejne działania mające na celu modernizowanie budynków, w których uczą się i bawią najmłodsi piekarzanie. Tematy te opisane zostały wcześniej w artykułach Piekarskie przedszkola przechodzą metamorfozę Kolejne remonty w piekarskich szkołach zakończone.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również