Wiadomości z Piekar Śląskich

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  • Dodano: 2022-04-14 06:30, aktualizacja: 2022-04-13 21:12

W Miejskiej Szkole Podstawowej nr 13 w Piekarach Śląskich odbyła się tegoroczna edycja eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Uczestnicy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami praktycznymi, jak i wiedzą teoretyczną na temat przepisów ruchu drogowego. Podczas wręczania wyróżnień obecny był też Paweł Słota – II Zastępca Prezydent Piekar Śląskich.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego piekarskiej komendy wraz ze strażakami wzięli udział w organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach z wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych polegających na przejechaniu na rowerze toru sprawnościowego. W teście wiedzy mundurowi z piekarskiej drogówki zamieścili pytania z zakresu prawa o ruchu drogowym oraz pomocy przedmedycznej.

W rywalizacji szkół pierwsze miejsce zajęła Miejskiej Szkoła Podstawowa nr 5 przed Miejską Szkołą Podstawowej nr 13 oraz Miejską Szkołą Podstawową nr 12. Najlepsi będą teraz rywalizować na poziomie wojewódzkim.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również