Wiadomości z Piekar Śląskich

W ręce piekarskich stróżów prawa "wpadły" kolejne osoby poszukiwane

  • Dodano: 2022-04-05 06:15, aktualizacja: 2022-04-04 20:41

Stróże prawa każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Zaledwie w cztery dni w ręce piekarskich stróżów prawa "wpadło" 14 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, w ciągu ostatnich 10 dni było ich aż 26.

Kolejne sukcesy policji

W ubiegłą sobotę policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali na ulicy Józefskiej mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna, chcąc zmylić policjantów, początkowo podawał dane osobowe swojego brata. Stróże prawa jednak nie dali wiary mężczyźnie, który po chwili podał swoje prawdziwe dane. Na tym jednak problemy 36-latka się nie skończyły, ponieważ policjanci ujawnili przy nim woreczek z zawartością białej substancji. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Tarnowskich Górach, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy. Nie uniknie również odpowiedzialności za posiadanie substancji zabronionych. Policjanci z piekarskiej drogówki zakończyli okres ukrywania się 20-latka przed organami ścigania. Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany po tym, jak przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a następnie trafił do policyjnej celi.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania, wierząc że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również