Wiadomości z Piekar Śląskich

XXVI Finał WOŚP w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2018-01-12 07:45, aktualizacja: 2018-01-11 12:34

Już 14 stycznia rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W sztabie Akademickiego Zespołu Szkół trwają przygotowania do wielkiego finału, aby za tydzień w niedzielę zagrać razem Orkiestrą.

Trwają ostatnie przygotowania, które pozwolą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – akcji charytatywnej organizowanej w całej Polsce, został jeszcze tylko tydzień. Każdy Finał jest okazją do integracji mieszkańców w jednym, szczytnym celu. W tym roku cel jest wyjątkowy, wspólnie będziemy pomagać w zbiórce środków finansowych na leczenie noworodków.

W dniu finału, w całym mieście wolontariusze będą zbierać pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek, które ostatecznie przeznaczone zostaną na szczytny cel wyznaczony przez Orkiestrę w tym roku. W tym dniu, dla wszystkich uczestniczących w zbiórce wolontariuszy, Akademicki Zespół Szkół przygotował słodki poczęstunek i ciepły posiłek.

14 stycznia zapraszamy również wszystkich mieszkańców do piekarskiego AZS. Od godziny 15:30, oprócz kawiarenki i koncertów, będzie można wziąć udział między innymi w szkoleniu z pierwszej pomocy w wykonaniu ratowników WOPR, czy pokazie układania fryzur. Dla najmłodszych również przewidziano wiele atrakcji. Szczegółowy program finału zaprezentujemy już wkrótce.

Na zakończenie, na godzinę 20:00, zaplanowano widowiskowe “Światełko do nieba”.

W załączeniu zamieszczamy aktualny program niedzielnego finału w Akademickim Zespole Szkół.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.