Wiadomości z Piekar Śląskich

Za tydzień rusza II Piekarska Ustawka Sportowa

  • Dodano: 2023-02-16 07:45, aktualizacja: 2023-02-15 21:19

Stowarzyszenie Piekarskie Koła zaprasza na II Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się 22 lutego o godz. 18:00.

Wspólnie rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez uczestnicy przemierzą trasę z piekarskiego MOSiR-u (ul. Olimpijska) do Parku w Kamieniu po ścieżce rowerowej. Długość trasy liczy 6 km. Tym razem zaproszenie do wzięcia udziału w Ustawce jest szczególnie kierowane do najmłodszych uczestników – organizatorzy przygotowują dla nich specjalną pogadankę piekarskich policjantów oraz upominki dla dzieci na mecie.

Gdzie rozpocznie się wydarzenie?

Uczestnicy spotykają się na terenie MOSiR-u w Piekarach śląskich przy ul. Olimpijskiej. Start o godzinie 18:00. Wydarzenie polega na przejściu/przejeździe/przebiegnięciu wybranej trasy do mety w ustalonym czasie, tj. 60-ciu minut. Wydarzenie kończy się po upływie założonego czasu bez względu na to, czy wszyscy uczestnicy dotrą we wskazanym czasie na metę, czy nie. Na mecie przewidziana jest niespodzianka.

Po ścieżce rowerowej należy poruszać się zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Organizatorzy zalecają używanie odblasków oraz przypominają o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu, w szczególności w oświetlenie. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z regulaminem imprezy i jego przestrzegania. 

Za tydzień rusza II Piekarska Ustawka Sportowa / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również