Wiadomości z Piekar Śląskich

Zatrzymani poszukiwani listami gończymi

  • Dodano: 2021-06-07 07:00, aktualizacja: 2021-06-06 20:26

Stróże prawa każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Tym razem w ręce policjantów wpadli trzej mężczyźni, z czego dwóch poszukiwanych było na podstawie listów gończych.

Od roku do blisko półtora roku spędzą trzej poszukiwani mężczyźni zatrzymani w poniedziałek przez piekarskich stróżów prawa. Policjanci ustalili miejsca pobytu poszukiwanych, gdzie dokonali zatrzymań. Pierwszy 28-letni mężczyzna ukrywający się przed organami ścigania poszukiwany był na podstawie wydanych aż 4 listów gończych. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 11 miesięcy. Drugi z mężczyzn poszukiwany na podstawie listu gończego zatrzymany został również przez piekarskich kryminalnych. 54-latek ma do odbycia karę 16 miesięcy pozbawienia wolności. Trzeciego poszukiwanego w związku z nakazem doprowadzenia do aresztu zatrzymali policjanci z patrolówki. 20-latek najbliższy rok spędzi za murami więzienia.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania sądząc, że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.