Wiadomości z Piekar Śląskich

Zatrzymani poszukiwani listami gończymi

  • Dodano: 2021-06-07 07:00, aktualizacja: 2021-06-06 20:26

Stróże prawa każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Tym razem w ręce policjantów wpadli trzej mężczyźni, z czego dwóch poszukiwanych było na podstawie listów gończych.

Od roku do blisko półtora roku spędzą trzej poszukiwani mężczyźni zatrzymani w poniedziałek przez piekarskich stróżów prawa. Policjanci ustalili miejsca pobytu poszukiwanych, gdzie dokonali zatrzymań. Pierwszy 28-letni mężczyzna ukrywający się przed organami ścigania poszukiwany był na podstawie wydanych aż 4 listów gończych. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 11 miesięcy. Drugi z mężczyzn poszukiwany na podstawie listu gończego zatrzymany został również przez piekarskich kryminalnych. 54-latek ma do odbycia karę 16 miesięcy pozbawienia wolności. Trzeciego poszukiwanego w związku z nakazem doprowadzenia do aresztu zatrzymali policjanci z patrolówki. 20-latek najbliższy rok spędzi za murami więzienia.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania sądząc, że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również