Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Ziemia obiecana inwestorów

  • Dodano: 2017-06-02 07:45, aktualizacja: 2017-06-01 11:41

Prezentujemy Państwu portal dla biznesu poświęcony przedsiębiorcom szukającym możliwości rozwoju w Piekarach Śląskich, jak również osobom rozpoczynającym proces inwestycyjny w naszym mieście. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są z przedsiębiorczością.

Na stronie oprócz informacji o planowanych inwestycjach i finansowych instrumentach wsparcia będą zamieszczane równie aktualne informacje dotyczące biznesu, ciekawostki, porady, informacje o spotkaniach i wydarzeniach dedykowanych przedsiębiorczości. Portal umożliwia także zgłaszanie pomysłów i problemów online.

Strona zawiera ofertę inwestycyjną miasta, wraz z terenami objętymi Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz ogłoszenia dotyczące przetargów na nieruchomości organizowane przez Urząd Miasta Piekary Śląskie. Portal umożliwia również zamieszczenie ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości prywatnych znajdujących się w Piekarach Śląskich przeznaczonych pod działalność gospodarczą.

Miasto Piekary Śląskie chce wspierać przedsiębiorców na różnych polach, dlatego atutem strony jest rozwijany Katalog Lokalnych Firm i Przedsiębiorców, który po rejestracji w nim, umożliwia prezentację własnej firmy poprzez dodanie szerokiego opisu prowadzonej działalności wraz z ofertą. Dzięki temu przedsiębiorca uzyskuje możliwość dotarcia do nowych klientów bądź partnerów zarówno w regionie, jak i za granicą.

Portal będzie na bieżąco uzupełniany i ulepszany, aby w jak największym stopniu odpowiadał Państwa potrzebom i oczekiwaniom i jednocześnie przyczyniał się do podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej Piekar Śląskich.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin – www.biznes.piekary.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.