Wiadomości z Piekar Śląskich

Zmiany w organizacji ruchu drogowego w pobliżu Kopca Wyzwolenia

  • Dodano: 2024-05-13 11:30, aktualizacja: 2024-05-13 12:35

W związku z organizowanymi w dniach 17-19 maja imprezami: Dniami Miasta na terenie Kopca Wyzwolenia, wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych do Drogi Wojewódzkiej nr 911 na ul. Wyzwolenia oraz na ul. Do Kopca Wyzwolenia. Należy zachować szczególną ostrożność i stosować się do wprowadzonych zmian.

Zmiany organizacji ruchu podczas Dni Piekar

Na sąsiadującym z Kopcem odcinku ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Na odcinku, od ul. Inwalidów Wojennych do DW 911, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Dojazd do ulicy Bytomskiej od strony DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd ulicą Pod Lipami.

Na ul. Jana Pawła II parkowanie skośne będzie możliwe na lewej części jezdni (patrząc w kierunku DW 911). Ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż odcinka ul. Jana Pawła II zostanie wygrodzona bez możliwości parkowania.

Ponadto na ul. Wyzwolenia obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od drogi DW 911, a ul. Do Kopca Wyzwolenia zostanie wyłączona z ruchu. Nie będzie możliwości parkowania przy Kopcu Wyzwolenia.

Zmiany w ruchu obowiązywać będą od 17 maja od godziny 6.00 do 20 maja do godziny 6.00.


Źródło: KMP Piekary Śląskie/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również