Wiadomości z Piekar Śląskich

Korepetycje z angielskiego w Preply dla mieszkańców Piekar Śląskich

  • Dodano: 2016-06-23 15:00
Dla osób szukających korepetycji z języka angielskiego została utworzona specjalna platforma internetowa Preply. Jest to miejsce które umożliwia kontakt z korepetytorem odpowiednim do aktualnych potrzeb osoby szukającej.
 
Korzystanie z serwisu należy zacząć od poszukiwań nauczyciela. Najlepszą opcja będzie usystematyzowanie poszukiwań poprzez określenie miejsca gdzie korepetycje mają się odbywać. Do wyboru mamy takie możliwości jak: zajęcia poprzez komunikator Skype, zajęcia w domu u nauczyciela, zajęcia w swoim domu bądź biurze. W przypadku kiedy w poszukiwaniach zaznaczy się opcje u siebie w domu lub w domu nauczyciela dodajemy lokalizacje. W ten sposób zakres poszukiwań znacznie się zawęzi i pozwoli szybko odnaleźć korepetytora w najbliższej okolicy.
 

Szukając właściwej dla siebie osoby można też określić zakres cenowy jakim jesteśmy zainteresowani.

Poprzez filtry w wyszukiwarce na stronie Preply można też określić inne dane takie jak między innymi poziom zaawansowania, wiek.

Kolejną czynność jaką należy wykonać to wysłanie zgłoszenia do jednego, lub kilku nauczycieli, którzy spełniają wybrane przez nas kryteria. Warto podać jak najwięcej szczegółów dotyczących naszego zlecenia tak, aby korepetytor mógł szybko podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy. Następnym krokiem po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego jest rejestracja, która odbywa się poprzez pocztę elektroniczną lub poprzez serwis Facebook. Rejestracja jest szybka i nieskomplikowana, po jej ukończeniu otrzymuje się pełny dostęp do swojego profilu i możliwość rezerwacji swoich planowanych lekcji. W sytuacji kiedy zaistnieje potrzeba bardziej szczegółowych informacji od korepetytora możemy zadać mu pytanie poprzez dostępny formularz kontaktowy. Należy pamiętać o tym, że regulamin portalu Preply nie zezwala na podawanie swoich danych kontaktowych przed sfinalizowaniem zlecenia poprzez jego opłacenie - podaje preply.com

Nie zastosowanie się do powyższych zasad spowoduje zablokowanie konta przez system. W sytuacji kiedy do zblokowania doszło poprzez pomyłkę systemu należy skontaktować się z działem technicznym.

W momencie kiedy wybrany przez nas korepetytor zaakceptuje zlecenie na e-mail i za pomocą SMS-a zostanie wysłana wiadomość. Następnym krokiem bezie opłacenie zajęć. Płatności można dokonać poprzez: karty Visa, MasterCard, PayPal, Bitcoin. Pierwsze zajęcia to możliwość, aby sprawdzić czy współpraca z wybranym korepetytorem nam odpowiada. W sytuacji jeśli cokolwiek byłoby nie tak otrzymuje się zwrot pieniędzy za lekcję, lub zostanie opłacona lekcja z inna osobą udzierająca korepetycji. Jeśli pierwsza lekcja przebiegła dla nas zadowalająco to mamy możliwość wykupienia specjalnego pakietu. Pakiety są  do wykupienia wykupić na 5,10,15 i 20 godzin. Wszelkie płatności są bezpieczne i realizowane poprzez platformę Preply. Nauczyciel udzielający korepetycji otrzymuje pieniądze po każdej zrealizowanej lekcji. Wszystkie lekcje odbywają się pod kontrolą serwisu. Po każdej zakończonej udzielonej korepetycji z języka angielskiego nauczyciel zgłasza ten fakt w systemie. Natomiast osoba, która w korepetycjach uczestniczyła fakt ten potwierdza. Wszystko jest realizowane na bieżąco i pod kontrolą.

  • Po upływie dwóch tygodni od zaczęcia Twoich zajęć zostaniesz poproszony o wystawienie opinii dla Twojego nauczyciela. Wystawnie opinii pomoże innym użytkownikom w podjęciu decyzji.
  • Będąc zarejestrowanym na portalu można także korzystać z opcji dodania swojego ogłoszenia w dziale gdzie ukazuje się informacje o osobach poszukujących korepetytorów. Informacje od zainteresowanych korepetytorów będą widoczne w Twoim profilu.
  • Na koniec jeszcze kilka informacji, które mogą zainteresować osoby chcące skorzystać z korepetycji angielskiego w Preply. Zapewne dla szukających korepetycji najbardziej interesujące kwestie to bezpieczeństwo uczestnictwa oraz cena.
  • Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to firma Preply działa między innymi w krajach takich jak: Wielka Brytania, USA, Polska, Niemcy. Poprzez swoje innowacyjne rozwiązania informacje o firmie pojawiają się w wielu prestiżowych czasopismach, między innymi takich jak Forbes. Jest to firma, której warto zaufać.

Natomiast jeśli mowa o cenie to za każdym razem jest ona ustalana indywidualnie pomiędzy uczniem i korepetytorem. Każdy nauczyciel sam ustala swoje stawki za swoje usługi. Tak jak ze wszystkimi usługami  przeważnie wyższa cena jaką proponuje korepetytor równoznaczna jest wyższymi jego kwalifikacjami, większą liczba pozytywnych opinii otrzymanych od innych uczniów. Na cenę korepetycji angielskiego poprzez komunikator Skype ma także wpływ to z jakiego kraju pochodzi nauczyciel. Na pewno stawki za korepetycje będą wyższe u korepetytorów z Wielkiej Brytanii i USA niż te u przykładowo korepetytorów z Filipin.

Korzystanie z udogodnień portalu Peply jest całkowicie za darmo, za jego pomocą można wyszukiwać , kontaktować się z nauczycielami, a płacimy jedynie za faktycznie zrealizowaną lekcję. Jest to proste i wygodne rozwiązanie dla osób szukających korepetycji z języka angielskiego.

Materiały prasowe: Preply Polska, 2016

Korepetycje z angielskiego w Preply dla mieszkańców Piekar Śląskich

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.