Wiadomości z Piekar Śląskich

Nowe apartamenty w Zabrzu – zamieszkaj w centrum metropolii jeszcze w tym roku!

  • Dodano: 2023-07-10 13:15

Istotnym trendem na rynku nieruchomości jest zakup mieszkania na etapie tzw. dziury w ziemi, czyli jeszcze zanim budynek nabierze jakichkolwiek kształtów. Ubiegłoroczne zmniejszenie dostępności kredytów sprawiło, że wiele gotowych mieszkań nie znalazło jeszcze swoich nabywców. Dlatego, jeśli chcesz zamieszkać w nowym apartamencie w Zabrzu jeszcze w tym roku, koniecznie zainteresuj się ofertą dewelopera Dom100!

Mieszkania dla tych, którzy chcą zamieszkać na swoim jeszcze w tym roku

Chociaż najlepsze apartamenty sprzedają się zwykle przed zakończeniem budowy, nie oznacza to, że na rynku nieruchomości nie można znaleźć lokali dostępnych od ręki. Ze względu na chwilowy przestój w inwestowaniu w nowe mieszkania dotychczas ich pula była wyjątkowo duża. Wszystko wskazuje jednak na to, że gotowe apartamenty na sprzedaż już niedługo mogą całkowicie zniknąć z rynku, a na nowe lokale przyjdzie poczekać nam kolejne 2 lata.

Chcesz wprowadzić się do własnego M jeszcze w tym roku? Już teraz zdecyduj się na jedno z kilkunastu mieszkań dostępnych na osiedlu Zabrze Centrum od Dom100. Nie zwlekaj z decyzją, gdyż już wkrótce wyczerpie się pula oferowanych lokali, a o nowe apartamenty inwestycyjne konkurować będą także osoby, które z korzystają z rządowego programu Bezpieczny kredyt 2%.

Nowe apartamenty w centrum Zabrza – wiele możliwości i bezkonkurencyjna oferta

Bez względu na to, czy Twoim marzeniem jest mieszkanie z ogródkiem, czy nowoczesny apartament na siódmym piętrze z widokiem na zieloną okolicę, spełnisz je, wybierając osiedle Zabrze Centrum. Za inwestycję odpowiada renomowany gliwicki deweloper Dom100, który doskonale rozpoznaje potrzeby klientów i oferuje lokale, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających kupujących. 

Jak już wspomnieliśmy, na przyszłych właścicieli czeka jeszcze kilkanaście różnorodnych mieszkań. Wśród nich znajdują się rewelacyjne propozycje dla rodzin z dziećmi – przestronne, jasne apartamenty, w których każdy znajdzie swój własny kąt. Możesz postawić na lokal z ogródkiem, jednak jeżeli wolisz słoneczny balkon, nie musisz martwić się o miejsce do zabawy na świeżym powietrzu dla najmłodszych, gdyż na terenie osiedla powstanie plac zabaw. Więcej na temat nowych apartamentów w Zabrzu znajdziesz na Dom100.eu.

Apartamenty Zabrze Centrum od Dom100 – lidera na lokalnym rynku deweloperskim

Deweloper Dom100, który stoi za inwestycją Zabrze Centrum, to niekwestionowany lider lokalnego rynku deweloperskiego. Ma za sobą już 9 zakończonych projektów, wśród których na wyróżnienie zasługują: osiedle w Zabrzu Grzybowicach, osiedle Poezji w Gliwicach czy kompleks domów szeregowych w Pyskowicach przy ulicy Morelowej i Poziomkowej. Inwestycje tego dewelopera wyróżniają się świetnym designem, a także dobrze zaprojektowanymi lokalami. Dzięki temu urządzenie mieszkania jest łatwe i przyjemne.

Dom100 przykłada również dużą wagę do kwestii ekologicznych. W swoich realizacjach przewiduje zielone rozwiązania, takie jak ładowarki do samochodów elektrycznych, ekologiczne ogrzewanie czy panele fotowoltaiczne zasilające oświetlenie części wspólnych. Zakup mieszkania od tego dewelopera to inwestycja nie tylko we własne lokum, ale i lepszą przyszłość.

Zamieszkanie w nowych czterech kątach jeszcze w tym roku nie musi pozostać w strefie marzeń. Wystarczy, że postawisz na apartamenty w centrum Zabrza od Dom100, a rok 2024 powitasz w swoim M.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.