Wiadomości z Piekar Śląskich

Salony łazienek na Śląsku - gdzie znajdziesz wyjątkowe wyposażenie łazienek?

  • Dodano: 2019-02-07 12:30, aktualizacja: 2019-02-12 14:20

Wyposażenie łazienki wcale nie jest takie proste, szczególnie jeśli jest ona niewielka lub znajduje się na poddaszu. Wiele osób nie wie, jak urządzić to pomieszczenie, by wyglądało schludnie, ale i luksusowo. W takim przypadku warto zwrócić się do specjalistów, którzy podpowiedzą jak to zrobić. Z jakich salonów łazienek na Śląsku warto skorzystać?

Bellamica
 

Salon łazienek Bellamica znajduje się w Piekarach Śląskich przy ul. Podmiejskiej 43. Współpracuje ze znanymi na całym świecie markami, m.in. Diesel, Cavalli, czy Renzo Rosso. Osoby pracujące w salonie mają wieloletnie doświadczenie i doskonale wiedzą jak urządzić ekskluzywne, ale i funkcjonalne łazienki. Takie, które będą wyróżniały się oryginalnym wyglądem. Bellamica inspiruje się nowoczesnym designem, minimalizmem oraz carbonem, co widać w projektach wnętrz. Salon ten może się pochwalić wieloma aranżacjami w prywatnych rezydencjach, jak i w hotelach, pałacach oraz obiektach kulturalnych.


Palmex

Siedziba salonu Palmex znajduje się w Bytomiu przy ul. Frenzla 30. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w urządzaniu łazienek. Realizuje wizje klientów, ale też podpowiada, co w przypadku ich pomieszczenia warto by zastosować. Oferta Palmex skierowana jest do osób, które chcą odmienić wygląd swojej łazienki lub tworzą ją od podstaw. Oprócz projektów 3D, salon dba także o wyposażenie, od płytek, przez meble łazienkowe, po chemię budowlaną. Palmex to ponadto usługi remontowe, które realizowane są na terenie całego województwa śląskiego.


DAGMA

Salon łazienek DAGMA zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Pszczyńskiej 15. Działalność firmy skoncentrowana jest na płytkach ceramicznych oraz łazienkach. DAGMA to innowacyjne podejście do aranżowania wnętrz. Salon prezentuje najnowsze trendy z branży wnętrzarskiej, oferuje pomoc w wyborze materiałów, wykonuje wizualizacje, dobiera niezbędne akcesoria łazienkowe itp. Wszystkie niezbędne produkty do wykonania łazienki są dowożone pod wskazany adres. DAGMA współpracuje z uznanymi dostawcami z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, ale i Polski.


DessiHome

Salon łazienek DessiHome mieści się w Mikołowie przy ul. Katowickiej 97. To co go wyróżnia to kreatywność, profesjonalizm oraz stosowanie najnowszych trendów w rozwiązaniach. Łazienki projektowane przez DessiHome są piękne, ale i praktyczne. Osoby pracujące w salonie pomagają zaprojektować łazienki, słuchają potrzeb klientów i dopasowują ich wizje do możliwości architektonicznych. Oprócz tego, DessiHome to także nowoczesne meble łazienkowe, armatura, dekoracje, lustra i oświetlenie, które pomogą wybrać specjaliści.


Sanimex

Sanimex to salon łazienek (i nie tylko), który znaleźć można w Gliwicach (ul. Łabędzka 24), Katowicach (Al. Roździeńskiego 201) i Rybniku (ul. Budowlanych 89). W ofercie tej firmy znajdują się aranżacje łazienek, pomoc w doborze najlepszej jakości materiałów oraz mebli, a także płytek. Sanimex tworzy projekty utrzymane w różnych stylach, od nowoczesnego po retro, dzięki czemu każdy klient znajdzie tu propozycję dla siebie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.