Wiadomości z Piekar Śląskich

Salony łazienek na Śląsku - gdzie znajdziesz wyjątkowe wyposażenie łazienek?

  • Dodano: 2019-02-07 12:30, aktualizacja: 2019-02-12 14:20

Wyposażenie łazienki wcale nie jest takie proste, szczególnie jeśli jest ona niewielka lub znajduje się na poddaszu. Wiele osób nie wie, jak urządzić to pomieszczenie, by wyglądało schludnie, ale i luksusowo. W takim przypadku warto zwrócić się do specjalistów, którzy podpowiedzą jak to zrobić. Z jakich salonów łazienek na Śląsku warto skorzystać?

Bellamica
 

Salon łazienek Bellamica znajduje się w Piekarach Śląskich przy ul. Podmiejskiej 43. Współpracuje ze znanymi na całym świecie markami, m.in. Diesel, Cavalli, czy Renzo Rosso. Osoby pracujące w salonie mają wieloletnie doświadczenie i doskonale wiedzą jak urządzić ekskluzywne, ale i funkcjonalne łazienki. Takie, które będą wyróżniały się oryginalnym wyglądem. Bellamica inspiruje się nowoczesnym designem, minimalizmem oraz carbonem, co widać w projektach wnętrz. Salon ten może się pochwalić wieloma aranżacjami w prywatnych rezydencjach, jak i w hotelach, pałacach oraz obiektach kulturalnych.


Palmex

Siedziba salonu Palmex znajduje się w Bytomiu przy ul. Frenzla 30. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w urządzaniu łazienek. Realizuje wizje klientów, ale też podpowiada, co w przypadku ich pomieszczenia warto by zastosować. Oferta Palmex skierowana jest do osób, które chcą odmienić wygląd swojej łazienki lub tworzą ją od podstaw. Oprócz projektów 3D, salon dba także o wyposażenie, od płytek, przez meble łazienkowe, po chemię budowlaną. Palmex to ponadto usługi remontowe, które realizowane są na terenie całego województwa śląskiego.


DAGMA

Salon łazienek DAGMA zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Pszczyńskiej 15. Działalność firmy skoncentrowana jest na płytkach ceramicznych oraz łazienkach. DAGMA to innowacyjne podejście do aranżowania wnętrz. Salon prezentuje najnowsze trendy z branży wnętrzarskiej, oferuje pomoc w wyborze materiałów, wykonuje wizualizacje, dobiera niezbędne akcesoria łazienkowe itp. Wszystkie niezbędne produkty do wykonania łazienki są dowożone pod wskazany adres. DAGMA współpracuje z uznanymi dostawcami z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, ale i Polski.


DessiHome

Salon łazienek DessiHome mieści się w Mikołowie przy ul. Katowickiej 97. To co go wyróżnia to kreatywność, profesjonalizm oraz stosowanie najnowszych trendów w rozwiązaniach. Łazienki projektowane przez DessiHome są piękne, ale i praktyczne. Osoby pracujące w salonie pomagają zaprojektować łazienki, słuchają potrzeb klientów i dopasowują ich wizje do możliwości architektonicznych. Oprócz tego, DessiHome to także nowoczesne meble łazienkowe, armatura, dekoracje, lustra i oświetlenie, które pomogą wybrać specjaliści.


Sanimex

Sanimex to salon łazienek (i nie tylko), który znaleźć można w Gliwicach (ul. Łabędzka 24), Katowicach (Al. Roździeńskiego 201) i Rybniku (ul. Budowlanych 89). W ofercie tej firmy znajdują się aranżacje łazienek, pomoc w doborze najlepszej jakości materiałów oraz mebli, a także płytek. Sanimex tworzy projekty utrzymane w różnych stylach, od nowoczesnego po retro, dzięki czemu każdy klient znajdzie tu propozycję dla siebie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.