Wiadomości z Piekar Śląskich

Witamy w nowym, miejskim portalu informacyjnym!

  • Dodano: 2008-02-07 16:17

Oddajemy w Państwa ręce nowy portal informacyjny poświęcony w całości miastu Piekary Śląskie. Mamy nadzieję, że strona, na której właśnie Państwo gościcie, niebawem zasłuży sobie na miano Waszej "ulubionej".

PiekaryŚląskie.com.pl to w założeniu źródło kompleksowej i różnorodnej wiedzy o mieście, którą gromadzimy w jednym miejscu. Przede wszystkim po to, aby każdy z mieszkańców, wirtualnych i realnych gości oraz miejskich przedsiębiorców mógł w każdej chwili, za pomocą kilku kliknięć, znaleźć interesujące go informacje.

Mamy nadzieję, że będziecie nas Państwo często odwiedzać, bo naszym celem jest bycie jak najbliżej Was. Dlatego też staramy się, aby w portalu każdy znalazł coś dla siebie: aktualne informacje z życia miasta, kalendarz imprez, rozbudowane działy historyczny i sportowy, nadążającą za zmianami w mieście publicystykę oraz szereg innych wiadomości, które mogą zainteresować mieszkańców Piekar Śląskich i nie tylko.

PiekaryŚląskie.com.pl to również czysty zysk - teraz, kiedy czas to pieniądz. Nie opuszczając serwisu sprawdzicie Państwo pogodę, plan miasta, rozkład jazdy miejskiej komunikacji, znajdziecie potrzebne informacje za pomocą informatorów teleadresowych, a dla odprężenia obejrzycie galerię zdjęć i multimediów pokazującą różne oblicza miasta.

Chcielibyśmy, aby ten serwis był w jak największym zakresie tworzony przez samych mieszkańców Piekar Śląskich, do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Nasz zespół czeka na wszelkie sygnały dotyczące spraw przez nas poruszanych i tych, którymi powinniśmy się zająć. To głównie dzięki współpracy z Wami nasze informacje będą zawsze:

  • Atrakcyjne
  • Kompleksowe
  • Aktualne
  • Szybkie

Do współpracy zapraszamy również piekarskich Przedsiębiorców. Nasz serwis ma w sposób szczególny służyć lokalnym przedsiębiorcom, którzy swoją pracą, usługami i produktami budują wizerunek miasta. Naszą dewizą jest hasło " Piekarzanie kupują produkty i usługi w Piekarach Śląskich! " Dzięki portalowi już wkrótce każda zainteresowana osoba będzie mogła odszukać interesującą ją firmę i zapoznać się bliżej z jej ofertą. Serwis daje przedsiębiorcom szansę zaistnienia w świadomości klientów i kontrahentów w sposób znacząco wybiegający poza granice miasta, bowiem powiązany jest z siecią wielu portali. To wzmacnia konkurencyjność nie tylko w mieście, ale i w całym regionie.

Jeśli Twój biznes jest tym, czego potrzebują inni i chcesz ich o tym przekonać, jeśli chcesz zdążyć przed innymi -  wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. PiekaryŚląskie.com.pl to możliwości promocyjne, jakich dotąd w mieście nie było!

Dziękując za odwiedzenie portalu PiekaryŚląskie.com.pl, zapraszamy do nas każdego dnia! Liczymy na Państwa pomoc, komentarze i współpracę w wielu zakresach, a ze swojej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Wasz nowy portal miejski spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Silnet.pl & Silesia Media

wydawca i redakcja portalu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.