Wiadomości z Piekar Śląskich

Wynajem magazynu czy komórki lokatorskiej? Co lepsze?

  • Dodano: 2024-01-05 09:45, aktualizacja: 2024-01-22 13:00

Jeżeli czytając to pytanie, w myślach od razu zdecydujesz się na drugą z opcji – zaczekaj! Prawdopodobnie nie znasz wszystkich zalet komfortowych magazynów self storage. A może wyobrażasz je sobie jako wielkie, niezadbane magazyny na uboczu? Pozwól nam nieco wyprostować to wyobrażenieąŚ

Magazyn self storage jest skrojony pod Twoje potrzeby

Komórka lokatorska w nowoczesnym standardzie to zapewne całkiem przyjemna opcja. Ma jednak znaczącą wadę – jej powierzchnia jest z góry narzucona. Możesz więc zdecydować się jedynie na wielkość, jaka jest oferowana (pod warunkiem że w ogóle Ci się uda, bo zapotrzebowanie na tego typu przestrzeń jest spore).

Inaczej jest w przypadku komfortowych magazynów self storage. Są nie tylko nowoczesne, suche i zadbane, ale powstały przede wszystkim po to, aby odpowiadać na Twoje indywidualne potrzeby. Wynajem magazynu to usługa stworzona dla Ciebie, naturalnie więc sam wybierasz metraż boksu. Gdy zamierzasz przechowywać w takim magazynie jakieś dokumenty, książki, materiały do nauki czy płyty – zdecyduj się na komórkę magazynową self storage o powierzchni 2,5–3 m2. Chcąc przechować samochód czy meble, możesz wybrać większą przestrzeń. Nie ograniczają Cię tak ściśle cztery ściany, jak w przypadku komórki lokatorskiej – w razie potrzeby możesz nawet połączyć kilka boksów w jeden!

Bezpieczeństwo – drugie imię marki RóżaRent

Bez względu na to co przechowujesz – czy są to przysłowiowe „graty”, czy wręcz przeciwnie – nowy skuter i ważna dla Ciebie kolekcja znaczków – Twoje rzeczy zasługują na to, aby były w pełni bezpieczne.

W pełni, czyli jak? Wynajem magazynu w RóżaRent to całodobowa ochrona Twojego mienia. Kamery, system elektroniczny, nocni stróże oraz zamykane na klucz rolety stanowią profesjonalne zabezpieczenie. Dostęp do Twojego boksu na wynajem masz tylko Ty, również całodobowo. Na halę mogą wejść wyłącznie klienci RóżaRent oraz osoby, które zostały przez nie upoważnione. Wejście chroni specjalny kod.

Nie bój się gryzoni, zalania ani chłodu – wynajem magazynu to pewna inwestycja

Nawet jeżeli jesteś już przekonany, zasługujesz na pełnię przydatnych informacji. Komórki lokatorskie, potocznie nazywane często piwnicami, narażone są – w zależności od lokalizacji i stanu budynku – na zalanie, chłód, a także na ekspansję gryzoni czy insektów. Nie jest to przyjemna sprawa, zwłaszcza dla Twojego dobytku, który w takich warunkach może nie wyjść bez szwanku.

Na szczęście wynajem magazynu od RóżaRent jest bezpieczny także pod tym względem. Hala zimą jest ogrzewana, a temperatura nie spada poniżej 15°C. Dezynsekcja przeprowadzana jest regularnie, aby uniknąć pojawienia się małych, nieproszonych gości. RóżaRent dba o czystość magazynów – o to, aby były schludne i zadbane. Zapoznaj się z ofertą firmy https://rozarent.pl/cennik-magazynow-self-storage i wybierz opcję, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.