Wiadomości z Piekar Śląskich

61. Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

  • Dodano: 2021-02-25 08:45, aktualizacja: 2021-02-25 13:09

Już w najbliższy piątek, 26 lutego – po kilkumiesięcznej przerwie – miłośnicy jazdy na jednośladach powracają do Piekarskiej Rowerowej Masy Krytycznej.

Przejazd ulicami miasta rozpocznie się o 18:00 sprzed budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3.

Start 61 Piekarskiej Rowerowej Masy Krytycznej nastąpi 26 lutego o godzinie 18:00 sprzed budynku głównego MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3. Trasa przebiegać będzie od MOSiR-u. Następnie zebrani przejadą ścieżką rowerową w lesie Dioblina w kierunku jeziora Świerklaniec i powrócą na stadion MOSiR. Powrót na stadion MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3 planowany jest ok. 19:00.

Przypominamy o wymogu posiadania sprawnego roweru z obowiązkowym oświetleniem i sprawnymi hamulcami. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z kamizelek i innych elementów odblaskowych. Na obiekcie sportowym MOSiR konieczne jest, z uwagi na obostrzenia, przebywanie w maseczkach, natomiast już podczas samej jazdy nie ma wymogu zakładania maski. Każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie. Całość imprezy przeprowadzona zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.