Wiadomości z Piekar Śląskich

61. Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

  • Dodano: 2021-02-25 08:45, aktualizacja: 2021-02-25 13:09

Już w najbliższy piątek, 26 lutego – po kilkumiesięcznej przerwie – miłośnicy jazdy na jednośladach powracają do Piekarskiej Rowerowej Masy Krytycznej.

Przejazd ulicami miasta rozpocznie się o 18:00 sprzed budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3.

Start 61 Piekarskiej Rowerowej Masy Krytycznej nastąpi 26 lutego o godzinie 18:00 sprzed budynku głównego MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3. Trasa przebiegać będzie od MOSiR-u. Następnie zebrani przejadą ścieżką rowerową w lesie Dioblina w kierunku jeziora Świerklaniec i powrócą na stadion MOSiR. Powrót na stadion MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3 planowany jest ok. 19:00.

Przypominamy o wymogu posiadania sprawnego roweru z obowiązkowym oświetleniem i sprawnymi hamulcami. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z kamizelek i innych elementów odblaskowych. Na obiekcie sportowym MOSiR konieczne jest, z uwagi na obostrzenia, przebywanie w maseczkach, natomiast już podczas samej jazdy nie ma wymogu zakładania maski. Każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie. Całość imprezy przeprowadzona zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

61. Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również