Wiadomości z Piekar Śląskich

Biesiada karnawałowa Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • Dodano: 2023-02-17 06:30, aktualizacja: 2023-02-16 20:16

Dzielnicowy Dom Kultury wraz z Zarządem Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowali dla swoich członków uroczystą biesiadę karnawałową, która odbyła się 10 lutego w auli Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich.

Na miejsce przybyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich, Honorowa Członkini PUTW. 

Przebieg biesiady

Wszyscy świetnie się bawili, a atrakcji było co niemiara. Do tańca przygrywał i zapraszał do zabawy Zespół Muzyczny NAS TROJE. Członkowie PUTW śpiewali razem z zespołem, a poszczególne grupy fakultatywne: sportowa, taneczna i języka niemieckiego, prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i językowe przed zgromadzonym audytorium. Uczestnicy biesiady poprzebierali się w fantastyczne kostiumy. Gwoździem programu biesiadnej imprezy był konkurs na króla i królową balu oraz konkurs przebierańców.

Biesiadnicy wyrazili swój nieukrywany zachwyt, dziękując organizatorom za przygotowanie tak wspaniałej zabawy – za porywającą do tańca oprawę Zespołu Muzycznego NAS TROJE, przepiękne dekoracje, pyszny poczęstunek, stworzenie wyjątkowej atmosfery oraz niezapomnianego klimatu tego wieczoru. Wszyscy życzyli sobie, aby w tym samym gronie spotkać się za rok. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również