Wiadomości z Piekar Śląskich

Konsultacje w sprawie nadania nazwy rondu w Piekarach Śląskich. Masz pomysł?

  • Dodano: 2023-06-01 07:00, aktualizacja: 2023-05-31 22:15

Prezydent Miasta Piekary Śląskie informuje, że do 8 czerwca odbywają się konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie nadania nazwy rondu położonemu w Piekarach Śląskich na skrzyżowaniu ulic: Gimnazjalnej, Stefana Okrzei, Józefa Janty i Józefa Lompy nazwy: Rondo Gabrieli Kossakowskiej.

Uczestnikami konsultacji są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które prowadzą swoją działalność statutową na terenie miasta Piekary Śląskie lub działają na rzecz jego mieszkańców.

Konsultacje polegać będą na przekazywaniu opinii i wniosków dotyczących projektu uchwały przez uczestników, w co najmniej jeden ze wskazanych sposobów, tj:

  • na pocztę elektroniczną Urzędu Miasta Piekary Śląskie (mdanecka@piekary.pl),
  • listownie na adres Urzędu Miasta Piekary Śląskie (ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie) z adnotacją na kopercie „Konsultacje projektu uchwały w sprawie nadania rondu położonemu w Piekarach Śląskich na skrzyżowaniu ulic: Gimnazjalnej, Stefana Okrzei, Józefa Janty i Józefa Lompy nazwy: Rondo Gabrieli Kossakowskiej.”
  • osobiście u Geodety Powiatowego (pok. nr 202 w budynku Urzędu Miasta Piekary Śląskie ul. Bytomska 92)

Zarządzeniu w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie nadania nazwy rondu położonemu w Piekarach Śląskich na skrzyżowaniu ulic: Gimnazjalnej, Stefana Okrzei, Józefa Janty i Józefa Lompy nazwy: Rondo Gabrieli Kossakowskiej znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również