Wiadomości z Piekar Śląskich

Małżonkowie świętowali Złote i Diamentowe Gody

  • Dodano: 2020-09-30 06:30, aktualizacja: 2020-09-29 17:29

29 września, w Urzędzie Stanu Cywilnego małżonkowie świętowali Złote i Diamentowe Gody.  

Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której gratulacje i serdeczne życzenia jubilatom złożyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Anita Rabsztyn – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

W dniu dzisiejszym Złote Gody świętowali: Pelagia i Marek Zaręba oraz Teresa i Roman Poniszowscy. 50. rocznicę zawarcia ślubu uczcił swoją obecnością także Jan Łysik.

Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo: Łucja i Wincenty Ciomer, Małgorzata i Józef Boroń, Adelajda i Józef Joszki, Gabriela i Henryk Duda, Stefania i Roman Koryciorz, Cecylia i Ryszard Nowak, Halina i Zygmunt Ochmann oraz Henryk i Elżbieta Król.

– Jako Prezydent Miasta bardzo się cieszę, że mamy takich mieszkańców, bowiem to Wy pokazujecie, jak należy budować trwałe związki. Drodzy jubilaci, życzę zdrowia Wam i wszystkim Waszym bliskim, abyście mogli wspólnie, jeszcze przez długie lata, cieszyć się życiem. Bądźcie nadal wzorem dla Waszych dzieci, wnuków i prawnuków, ponieważ nie ma piękniejszego oraz większego dokonania niż udany i długi związek małżeński. Witajcie każdy dzień z uśmiechem, niezależnie czy będzie on słoneczny czy deszczowy, czerpcie radość z rzeczy małych, a przede wszystkim cieszcie się sobą i delektujcie się wspólnym szczęściem – mówiła podczas dzisiejszych uroczystości Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty. Jubilaci Złotych Godów zostali odznaczeni, w imieniu Prezydenta RP, Medalami Róży. Aktu dekoracji dokonała Prezydent Miasta.

Małżonkowie świętowali Złote i Diamentowe Gody

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również