Wiadomości z Piekar Śląskich

Oznakowanie taksówek na terenie Piekar Śląskich

  • Dodano: 2021-11-30 06:30, aktualizacja: 2021-11-29 15:12

Emblematy mają być umieszczone na tylnych drzwiach pojazdu, a w jego wnętrzu ma znajdować się, w widocznym miejscu, identyfikator z danymi osoby kierującej.

Ma zawierać imię, nazwisko i zdjęcie kierowcy oraz numer rejestracyjny auta oraz numer boczny taksówki.

Dostosowanie pojazdów do wymogów

Przedsiębiorcy wykonujący transport drogowy taksówką na terenie Piekar Śląskich mają obowiązek dostosować swoje pojazdy do wymogów nie później niż w okresie 3 miesięcy licząc od 19 maja 2021 roku. Emblematy wydawane są jednorazowo w Referacie Działalności Gospodarczej Wydziału Polityki Gospodarczej przy ulicy Bytomskiej 92.

W identyfikator każdy przewoźnik ma obowiązek zaopatrzyć się we własnym zakresie. Jego wzór znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowych informacji udziela: Referat Działalności Gospodarczej Wydziału Polityki Gospodarczej (Bytomska 92 pok. 3) pod numerami telefonów 32 39 39 348 i 32 77 61 480. Można uzyskać je także pisząc na adres rdg@piekary.pl.

Oficjalne postoje taksówek zlokalizowane są na terenie Centrum Przesiadkowego przy ul. Jana Pawła II oraz na Placu Noblistów Śląskich u zbiegu ulic Bytomskiej i Wyszyńskiego.

Poniżej dostępne są do pobrania wzory emblematów w formacie pdf.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również