Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarzanie tańczyli pod Kopcem

  • Dodano: 2021-05-17 06:30, aktualizacja: 2021-05-16 23:39

Kopiec Wyzwolenia był areną Piekarskiego Challenge Jerusalema. Na płycie bawiło się mnóstwo mieszkańców miasta, aby jednocześnie wspomóc finał akcji "Senegal welcome to Piekary".

Kilka minut po 16, wszyscy obecni wspólnie odtańczyli Jerusalemę. Efekt był naprawdę piorunujący. Piekarzanie kolejny raz pokazali jak potrafią się bawić.

Główny występ przyciągnął nie tylko mnóstwo uczestników, ale także równie wielu kibiców

O ile w czasie samego treningu do głównego wykonania, a potem w trakcie finałowego występu i późniejszej zumby, pogoda była idealna, to w dalszej części dnia niestety nieco popsuła zabawę. Jednak nie przeszkodziło to w występom Soni Maselik i zespołu Full Light.

Na płycie Kopca było mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, między innymi: kręcenie warkoczyków, malowanie buziek i wiele innych. Była możliwość zakupu smakołyków i napicia się kawy lub herbaty. Nikt na pewno się nie nudził.

Po zakończeniu challenge i koncertach przyszedł czas na odpoczynek oraz regeneracje sił, zapłonęły ogniska, a uczestnicy mieli czas na wspólny relaks po występach. Każdy uczestnik tańca otrzymał “zestaw ogniskowy”.

Imprezę pod patronatem Miasta Piekary Śląskie zorganizowali SPI – Społeczna Piekarska Inicjatywa, Wolontariusze Gwoździa oraz Full Light. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne wydarzenia pod Kopcem Wyzwolenia.

Zobacz film

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również