Wiadomości z Piekar Śląskich

Poszukiwany listem gończym w rękach policjantów

  • Dodano: 2021-02-19 09:00, aktualizacja: 2021-02-19 13:06

Kryminalni z piekarskiej komendy zatrzymali 27-letniego poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna nie miał zamiaru otwierać drzwi wejściowych do mieszkania, jednak widząc, że jest w sytuacji bez wyjścia, zdecydował się na spotkanie ze stróżami prawa. Poszukiwany mężczyzna jest już w areszcie, gdzie spędzi blisko 1,5 roku.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania wierząc, że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach. W środę kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich udali się w miejsce, gdzie miał ukrywać się poszukiwany listem gończym. Mężczyzna znajdujący się wewnątrz lokalu początkowo nie miał zamiaru otwierać drzwi.

Stróże prawa mający doświadczenie w postępowaniu z osobami chcącymi uniknąć spotkania z organami ścigania, o siłowe otworzenie drzwi poprosili strażaków z Piekar Śląskich. Poszukiwany 27-latek widząc, że wyjście z sytuacji jest tylko jedno, otworzył drzwi, po czym został zatrzymany przez policjantów. Zgodnie z wyrokiem sądu mieszkaniec Piekar Śląskich za kratami spędzi teraz blisko 1,5 roku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również