Wiadomości z Piekar Śląskich

Poszukiwany listem gończym w rękach policjantów

  • Dodano: 2021-02-19 09:00, aktualizacja: 2021-02-19 13:06

Kryminalni z piekarskiej komendy zatrzymali 27-letniego poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna nie miał zamiaru otwierać drzwi wejściowych do mieszkania, jednak widząc, że jest w sytuacji bez wyjścia, zdecydował się na spotkanie ze stróżami prawa. Poszukiwany mężczyzna jest już w areszcie, gdzie spędzi blisko 1,5 roku.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania wierząc, że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach. W środę kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich udali się w miejsce, gdzie miał ukrywać się poszukiwany listem gończym. Mężczyzna znajdujący się wewnątrz lokalu początkowo nie miał zamiaru otwierać drzwi.

Stróże prawa mający doświadczenie w postępowaniu z osobami chcącymi uniknąć spotkania z organami ścigania, o siłowe otworzenie drzwi poprosili strażaków z Piekar Śląskich. Poszukiwany 27-latek widząc, że wyjście z sytuacji jest tylko jedno, otworzył drzwi, po czym został zatrzymany przez policjantów. Zgodnie z wyrokiem sądu mieszkaniec Piekar Śląskich za kratami spędzi teraz blisko 1,5 roku.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.