Wiadomości z Piekar Śląskich

Propozycje lokalowe spółki Nieruchomości-Brzeziny

  • Dodano: 2021-11-04 08:30, aktualizacja: 2021-11-04 08:39

Spółka Nieruchomości-Brzeziny sp. z.o.o. informuje o kolejnych mieszkaniach przeznaczonych na wynajem. Oględziny możliwe będą 4 listopada, kiedy pracownicy odpowiedzą na pytania dotyczące lokali.

Czas przeznaczony na wykonanie niezbędnych prac wynosi 3 miesiące. 

Spółka Nieruchomości – Brzeziny Sp. z o. o. informuje o zamieszczeniu kolejnej listy lokali przeznaczonych do remontu na koszt przyszłego najemcy. Dostępne są lokale znajdujące się pod następującymi adresami:

  • Hutnicza 2/1;
  • Roździeńskiego 21/7;
  • Harcerska 22/16;
  • Kotuchy 36/39.

Obejrzenie lokali będzie możliwe 4 listopada 2021 r. Na miejscu będą obecni pracownicy Spółki, którzy udzielą odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące remontu. Szczegółowe informacje o lokalach dostępne są na stronie internetowej Spółki.

Zwolnienie z opłaty czynszowej

Przypomnijmy: przez okres obowiązywania umowy tj. 3 miesiące, wykonawca jest zwolniony z opłaty czynszowej, reguluje jedynie do Spółki określone w indywidualnym zawiadomieniu koszty, które mogą dotyczyć m. in.: dostawy wody i odprowadzania ścieków, odbioru nieczystości stałych, C.O., energii elektrycznej związanej z oświetleniem części wspólnych, anteny zbiorczej czy też domofonów.

Warto także pamiętać, że warunkiem zawarcia umowy o remont lokalu na koszt własny przyszłego najemcy jest spełnienie przez wnioskodawcę m. in. wymaganego kryterium dochodowego. Szczegółowe kryteria i warunki jakie należy spełnić są zawarte w Regulaminie zawierania umów o przeprowadzenie remontu, z którym należy się zapoznać przed złożeniem wniosku.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.