Wiadomości z Piekar Śląskich

PUP z tytułem "Lider Aktywizacji Osób Młodych 2021"

  • Dodano: 2021-11-19 06:30, aktualizacja: 2021-11-18 21:05

Powiatowy Urząd Pracy z tytułem "Lider Aktywizacji Osób Młodych 2021".

W listopadzie w klubie biznesu dla przedsiębiorców i największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców – Business Centre Club mającej siedzibę w warszawskim Pałacu Lubomirskich, Marek Węgrzynowicz – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy odebrał statuetkę i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2021” w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM.

Statuetka trafiła do 8 urzędów z całej Polski, w tym tylko 3 z województwa śląskiego.

W tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich został nagrodzony za oryginalną, wymykającą się utartym stereotypom i tradycyjnym wyobrażeniom na temat instytucji publicznych praktykę w postaci nieszablonowego profilu w serwisie Facebook Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich.

Uroczysta gala konkursu „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2021” została połączona z konferencją „Jak z młodzieżą rozmawiać o rynku pracy” i poprzedzona wyjątkowym spotkaniem Partnerów 8 listopada z okazji piątej rocznicy powołania Śląskiego Partnerstwa na Rzecz Aktywizacji Osób Młodych.

Fundacja POLPROM od 2016 roku nagradza najlepsze niestandardowe działania i inicjatywy publicznych instytucji rynku pracy.

Ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki zwiększające skuteczność wsparcia kierowanego do osób młodych przeprowadzony został po raz piąty.

PUP z tytułem "Lider Aktywizacji Osób Młodych 2021" / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również